Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktassam le magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le magam arról, hogy ne molesztáljam a kolléganőimet?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok férfi a cégnél beosztotti szinten, és 3 nő van a közvetlen közelemben. Alapvetően szurkálódó, szarkasztikus ember vagyok, de soha nem rosszindulatból és ezt tudják is rólam, akik már ismernek. Az a baj, hogy mivel mindannyian nagyon jó nők, így a viccelődés vonala egyre többször szexuális töltetűvé válik, én meg nagyon nehezen tudom megállni, hogy egy-egy labdát ne csapjak le. Ez többnyire verbálisan zajlik, de egyre többször testileg is hozzájuk érek, csikizem őket vagy rácsapok a s.ggükre. Eddig tűrték, mert aranyos gyereknek ismernek, de utóbbi időben látom az arcukon, hogy nem tudják már hova tenni egy-egy megmozdulásomat és szerintem egymás között beszélnek is erről. Volt valakinek ilyen? Hogyan tudnám leállítani magam, ameddig nem szólnak rám, vagy lesznek következményei? 26/f
2017. márc. 7. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Találj magadnak egy barátnőt!
2017. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Egy szexuális zaklatás címszóval való feljelentés biztos leállítana 😄😄😄
2017. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Jah, majd a rendőrök leállítanak. :D
2017. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Amerikában már kirúgtak,bepereltek volna.Sajnos Magyarország ebben is el van maradva. Örülj neki hogy még nem kaptál egy sallert azért amit csinálsz.
2017. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nehogy a kérdésre válaszoljatok droidok még véletlenül se
2017. márc. 7. 16:39
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Zavaros a kérdés! Helyesen talán így: Hogyan szoktassam le magam arról, hogy molesztálom a kolléganőimet? Vagy: Hogyan vegyen rá magam, hogy ne molesztáljam...
2017. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
A nők szeretik ha fogdossák őket. Szerintem ne csak a fenek7ket csapkodd, hanem a mellüket is markolászd. Az itt válaszolók fele homokos. Nem tudják mit akarnak a tyúkok.
2017. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hannibalking ***** válasza:
90%

Rúgasd ki magad vagy mondj fel. Menj olyan helyre dolgozni ahol csak férfiak vannak. Ott legyél szarkasztikus. :D Komolyan te vagy itt a kicseszett lúzer aki nem tud megálljt parancsolni a pofátlanságának és te osztasz? Kicsit el vagy szállva magadtól pötskös.

Amúgy kívánom hogy valamelyiknél szakadjon el hamarosan a cérna és dobjon fel a főnöknél zaklatásért. Hogy a f#szba jössz te seggcsapkodáshoz? Azt ugye vágod hogy az hogy nem szól érte még nem beleegyezés hanem ugyanúgy szexuális zaklatás? Olyan nehéz kussolnod és a környezetnek megfelelően viselkedned?

2017. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk így:

Amit csinálsz, az bűncselekmény, zaklatásnak minősül.


A munkahelyen a kollégáid vannak. A szexualitásodat hagyd a cégen kívül. Bár ritkán, de fordítottja is előfordul. Hidd el, a másik oldalnak a legkevésbé kellemes.


Mondjuk egy pillanatra képzeld el: egy nálad 30 évvel idősebb nő zaklatna a melóhelyen, kihasználva mondjuk a pozícióját. Te hogy éreznéd magad?

2017. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Mert az állatok értelmi szintjén vagy, kb mint egy kbszott majom!
2017. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!