Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktassam le magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le magam arról, hogy ne molesztáljam a kolléganőimet?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok férfi a cégnél beosztotti szinten, és 3 nő van a közvetlen közelemben. Alapvetően szurkálódó, szarkasztikus ember vagyok, de soha nem rosszindulatból és ezt tudják is rólam, akik már ismernek. Az a baj, hogy mivel mindannyian nagyon jó nők, így a viccelődés vonala egyre többször szexuális töltetűvé válik, én meg nagyon nehezen tudom megállni, hogy egy-egy labdát ne csapjak le. Ez többnyire verbálisan zajlik, de egyre többször testileg is hozzájuk érek, csikizem őket vagy rácsapok a s.ggükre. Eddig tűrték, mert aranyos gyereknek ismernek, de utóbbi időben látom az arcukon, hogy nem tudják már hova tenni egy-egy megmozdulásomat és szerintem egymás között beszélnek is erről. Volt valakinek ilyen? Hogyan tudnám leállítani magam, ameddig nem szólnak rám, vagy lesznek következményei? 26/f
2017. márc. 7. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2%
Én hasonló helyzetben ráneveltem őket, hogy ez a normális és örüljenek neki, ha foglalkozok velük ;-)
2017. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%

Aki ilyet művel a munkahelyén, az megérdemli, hogy egyszer a felettese ugyancsak szexuálisan zaklassa.


Nem is tudom, kívánhatnám, hogy legyen az férfi, de valójában ha egy ronda öreg nő lenne, talán abból tanulna csak az illető. És mondjuk vagy lefekszik vele, és előléptetés, vagy kirúgás.


Aztán szokhatja, hogy örüljön neki, hogy foglalkozik vele a főnökasszony!


Kapis?

2017. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"egy nálad 30 évvel idősebb nő zaklatna a melóhelyen, kihasználva mondjuk a pozícióját. Te hogy éreznéd magad?"


régóta először boldognak

2017. márc. 7. 19:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!