Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktassam le a baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a baratomat a verekedesrol? Es meg arrol hogy ne legyen szexbe eroszakos.

Figyelt kérdés

Ne nezzetek nagyon hulyenek, baratom 17, en 18 vagyok. Igen folyamatosan amikor rajon az agyf__z akkor megver..rendesen okollel gyomorba, arcon, meg megfujtogat.. hetente legalabb 3x.. nem lehet semmit tenni ez ellen..ez lenne az egyik..

Es a masik:

Miert van az hogy ha en szeretnek dugni vele akkor o nem akarja viszont ha en nem akarom es o igen akkor mindenkeppen meg teszi, lefog..nemtudok semmit tenni ellene.. szeretem nagyon, vele élek egy hazba..

Azt most felejtsetek el hogy hagyjam el a pics_ba mert nemfogom mert szeretem es lehet nem eri meg de akkorse fogom elhagyni..

Valaki pliiiz segitsen! Otleteket adni, vagy tapasztalat? Igen tudom mas lany mar az elso vagy a masodik ilyennel elhagyta volna de en mas vagyok mint ok.. masfel eve vagyunk egyutt..

18/L


2017. okt. 17. 19:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Kamu. Gyenge troll.
2017. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
megérdemled,te elmebeteg vagy,remélem agyonüt ő meg megrohad a sitten.
2017. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer is megfojtott volna rendesen, nem itt írogatnád a fszságaidat. Unatkozó pcsa vagy kanos fsz!

Van akit tényleg vernek. Ezzel ne viccelődj!

2017. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem akarod hogy azt mondjam hagyd ott. Ha az egyetlen értelmes válaszlehetőséget elutasítod, akkor csak annyit mondok: sok boldogságot!
2017. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
kamus kitalált sztori.
2017. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz ellene tenni, mikor láthatóan élvezed, te beteg szar?
2017. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Idióta...sok nőt tényleg vernek,te meg itt kamuzol...hogy rohadnál meg
2017. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ki kamuzik ember..?? Alljatok mar le magatoknak..
2017. okt. 17. 20:04
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagyunk a " csicskák ,, ?? Téged " vernek ,, !! Az első pofon után hagytam volna ott. (Miután vissza kapta volna és fel lett volna jelentve.)
2017. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nő vagyok Te agyas.
2017. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!