Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktassam le a baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a baratomat a verekedesrol? Es meg arrol hogy ne legyen szexbe eroszakos.

Figyelt kérdés

Ne nezzetek nagyon hulyenek, baratom 17, en 18 vagyok. Igen folyamatosan amikor rajon az agyf__z akkor megver..rendesen okollel gyomorba, arcon, meg megfujtogat.. hetente legalabb 3x.. nem lehet semmit tenni ez ellen..ez lenne az egyik..

Es a masik:

Miert van az hogy ha en szeretnek dugni vele akkor o nem akarja viszont ha en nem akarom es o igen akkor mindenkeppen meg teszi, lefog..nemtudok semmit tenni ellene.. szeretem nagyon, vele élek egy hazba..

Azt most felejtsetek el hogy hagyjam el a pics_ba mert nemfogom mert szeretem es lehet nem eri meg de akkorse fogom elhagyni..

Valaki pliiiz segitsen! Otleteket adni, vagy tapasztalat? Igen tudom mas lany mar az elso vagy a masodik ilyennel elhagyta volna de en mas vagyok mint ok.. masfel eve vagyunk egyutt..

18/L


2017. okt. 17. 19:54
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Tehetek rola hogy vernek? Nem..

Nem irtal nemet ugyhogy nem tudom ki a no es a ferfi..

2017. okt. 17. 20:11
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
tehetsz,mert hagyod te nyomorék,csak elmész a rendőrségre és már viszik is bilincsbe a kis taknyost.és ott neki tolják fel a gumibotot.ennyi.
2017. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy megtudnád változtatni és azt se gondolom hogy jót tenne neked bármilyen téren is ha vele maradnál ha csak nincs stockholm szindrómád mi okod van vele maradni?
2017. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemled, ha nem teszel ellene semmit.

Más vagy? Hát hülyébb, az tuti.

2017. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nők... :'D


Hát, ha komoly a kérdés ideje lenne elhagyni és keresni egy normális pasit nem gondolod?

2017. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%
Küldd át hozzám hogy engem verjen meg! 186 cm vagyok 95 kg kigyúrt tetovált. Majd én helyreteszem a gondolkodását.Meg a csontjait.
2017. okt. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Zsák, meg a foltja.

Nincs itt semmi teendő. Ő szadista, te mazochista vagy. Nektek így jó.

Borogasd a kék-zöld foltjaidat.

Mit hittél, hogy majd megmondjuk, melyik gyógyszert vegye be, és attól elmúlik? Esetleg még adhatsz neki pálinkát. Akkor lesz teljes a rend, ha alkoholista is lesz.


Miért ver? Van valami oka, amit mond?

És te miért veted el azt a megoldást, hogy elhagyod? Nagyon csúnya vagy?

2017. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Tehetsz rola.

Privátban mesélhetnél arrol ahogy tönkretesz, miközben eljátszod hogy nem tehetsz rola. Szeretnék nevetni.

2017. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nincs ötlet, sem tapasztalat, mivel nem vagyok ekkora idióta gyökér, mint te. Az egyetlen opció, hogy ott hagyod, ami, mint írtad, nem fog bekövetkezni, úgyhogy ez így marad, amíg tart a kapcsolat.

Edd, amit főztél...


Bár szerintem is kamu.

2017. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ezt jobb körökben bántalmazásnak és nemi erőszaknak nevezik, ha neked nem baj hogy sz-rba se vesz csak a guminője és boxzsákja vagy maradj hülye, maradj vele, előbb-utóbb bekattan annyira hogy maradandó sérülést okoz vagy megöl, de te dolgod
2017. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!