Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan "szoktassam hozza"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szoktassam hozza" magam ujra a nyalashoz?

Figyelt kérdés
Sajnos tizeneves koromban volt egy rossz elmeny. A lanynak nyalas kozben megjott. Azota nem visz ra a lelek a punci nyalasra, pedig szeretnem. De minden alkalommal fura erzesem lesz... nem reszletezem. Szerintetek hogyan vegyem ra magam ujra? Szeretnem en is nyelvvel kielegiteni a partnert, az ujjam helyett.
2017. aug. 26. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A vér ad egy kis fémes ízt, de nem olyan hű de nagy dolog. Azt hittem, hogy gombás fertőzéses csajt nyaltál. Azt megértettem volna, hogy undorodsz miatta. De egy kis vér basszus... Ne mond, hogy sose volt olyan, hogy elvágtad az ujjad és megnyalogattad, hogy ne vérezzen.
2017. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mas a sajat vered, meg a masik embere :D igen valoban hulyen hangzik, de Nem vagyunk egyformak. Bennem ez azota ilyen gat... nem tudok mit csinalni.
2017. aug. 26. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Jó katona vérben is harcol!
2017. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
kezd talán annyival hogy csak egy csókot adsz a lány puncijára minden egyes alkalommal, aztán már mehet a nyelves csók is... esetleg játszhattok azzal hogy ujjazod, és ha ő is benne van, egyszer ő veszi a szájába az ujjad, egyszer te. az sem olyan közvetlen de mégis szokod az érzést
2017. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok amúgy meg ha nagyon nem megy akkor ne erőltesd, van olyan aki egyszerűen nem élvezi az orális szexet,és kész. meg lehet ezzel tanulni együtt élni, én is voltam együtt egy ideig ilyen pasival, bár ő önző volt és máshogy sem adott örömet. de ha te igazán törődsz a partnereddel és fontos neked hogy ő is élvezze, akkor nem fogja hiányolni az orált.


22N

2017. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

nyalás nélkül nem élet az élet!

okosat nem tudok mondani, csak annyit,hogy próbálkozz. el ne mond a mostani csajnak az okot, lassan csak belejössz.

2017. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is kel az orális és kézi munka az életbe. 26f
2017. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!