Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megismertem egy Kínai csajt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy Kínai csajt, arcra elképesztően szép, viszont melle kicsi, van neki, de kicsi. Ha megkérném megcsináltatná?

Figyelt kérdés
Kínai csaj elképesztően szép, ritkán látok ilyet ázsiaiba. Viszont lehetne nagyobb a melle...nem azt mondom, hogy deszka, van neki azért és illik is hozzá, de ha nagyobb lenne még jobb lenne...Szerintetek, ha megmondanám, hogy csináltassa meg bele menne ? Ti belemennének ha a barátotok mondaná ?
2017. okt. 17. 16:33
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező accountja már nem él, szóval azzal nehezen emelte ki...
2019. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló kamu kérdés. De hogy emelte ki????
2019. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
És újra ki van emelve. De hogyan?
2020. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
79%

Emberek...a rendszer automatikusan is kiemel regebbi kérdéseket. Gondlom akkor, ha nincs éppen elég kerdezo által kiemelt kérdés.


Én is láttam már saját kérdéseim kiemelve anélkül hogy én kertem volna

2020. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
Én nem csináltatnám meg, csak ha én is akarom. Szerintem, ha a csajnak van valamennyi önbecsülése, akkor ő sem csináltatná meg, hanem keresne egy olyat, akinek úgy jó, ahogy van.
2020. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
76%

Ezek szerint 3 év alatt nem sikerült eldöntened, hogy megkérd-e vagy sem.

Szerintem tegyél neki egy kihagyhatatlan ajánlatot: megcsináltatja a mellnagyobbító műtétet, cserébe te azzal kompenzálod, hogy megnagyobbíttatod a farkad.

2020. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy fiam. A csajt meg küldd inkább hozzám!
2020. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
55%

2017 óta semmi és nem sztégyelled kiemelni a kérdést.???

GYökér vagy , anyádat műttresd meg.

Persze én a csaj helyében látszólag elfogadnám az ajánlatod és kérném a pénzt tőled, egy millát legalább és aztán meg lelépnék.

2020. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!