Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megismertem egy Kínai csajt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy Kínai csajt, arcra elképesztően szép, viszont melle kicsi, van neki, de kicsi. Ha megkérném megcsináltatná?

Figyelt kérdés
Kínai csaj elképesztően szép, ritkán látok ilyet ázsiaiba. Viszont lehetne nagyobb a melle...nem azt mondom, hogy deszka, van neki azért és illik is hozzá, de ha nagyobb lenne még jobb lenne...Szerintetek, ha megmondanám, hogy csináltassa meg bele menne ? Ti belemennének ha a barátotok mondaná ?
2017. okt. 17. 16:33
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
96%
Anyád...
2017. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim válasza:
100%
Ha van önbecsülése, akkor biztosan nem egyezik bele. Különben is; megismered, megtetszik és hozzáteszed, hogy a te szemedben mi a "hiba" a küllemével, és hogy változtatni akarsz rajta? Szégyeld magad.
2017. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
97%
Akinek nincs agya, az biztos belemegy.
2017. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
97%

Egy Nő se fog kés alá feküdni egy pasas kedvéért legalábbis ha van esze akkor egy csávó miatt nem fekszik a műtő asztalra.

Az más ha maga miatt vàg bele a műtétbe mert mondjuk zavarja.

23 N

2017. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kidob majd mint macskát szarni! :D 😂
2017. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
92%
Nem veszitek észre, hogy trollkodik? Ilyen hülye ember nem létezhet!
2017. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
Amúgy illik hozzá. Ne úgy képzeljétek el, hogy teljesen lapos...NEM egyáltalán, Pici neki, de ha nagyobb lenne az lenne az igazi
2017. okt. 17. 16:53
 8/58 A kérdező kommentje:

6-os


Miért trollkodnák ember ? Most ismertem meg a csajt nemrég. Egyből megfogott, arca nagyon szép, és az egész nagyon ott van, csak hát ez az egyetlen kis hiba...

2017. okt. 17. 16:54
 9/58 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem én belemennék. Ha te is belemennél, hogy 5 centivel kisebb legyen a farkad. Met én úgy szeretem. A kisebbet.
2017. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Amúgy vékony alkat. Ha meghízna egy picit akkor a mellére is menne gondolom...
2017. okt. 17. 16:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!