Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megismertem egy Kínai csajt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy Kínai csajt, arcra elképesztően szép, viszont melle kicsi, van neki, de kicsi. Ha megkérném megcsináltatná?

Figyelt kérdés
Kínai csaj elképesztően szép, ritkán látok ilyet ázsiaiba. Viszont lehetne nagyobb a melle...nem azt mondom, hogy deszka, van neki azért és illik is hozzá, de ha nagyobb lenne még jobb lenne...Szerintetek, ha megmondanám, hogy csináltassa meg bele menne ? Ti belemennének ha a barátotok mondaná ?
2017. okt. 17. 16:33
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
Még jó hogy félteném...Mellműtét jóval kisebb kockázattal jár
2017. okt. 17. 17:13
 22/58 anonim ***** válasza:
95%

Pedig vedd egy kalap alá!

F***szkalap!

2017. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

Este fogok vele találkozni...


Pl: Most is nézem a képeit, és hát van bennem vmi ami azt mondja : jaj ha csak egy picit nagyobb lenne a melle, tökéletes ázsiai csaj lenne


Amúgy is is jó csak hát...

2017. okt. 17. 17:16
 24/58 anonim ***** válasza:
94%
Kamu. A kérdésben nem úgy írja le mintha járnának, valószínűleg max próbálja fűzni, de senki nem írna a barátnőjéről hogy megosmert egy kínai csajt. Maximum ha szellemi fogyatékos. Kérdező! Az vagy?
2017. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz ember ? Néhány hete járunk.
2017. okt. 17. 17:18
 26/58 A kérdező kommentje:

Amúgy meg nem értem mi ez a fölháborodás itt...


csajok ti is húzzátok a szátokat, ha kicsi a bré, nem ? de, hát akkor meg....

2017. okt. 17. 17:20
 27/58 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam ,hogy célozgatok rá hogy vki pl megcsináltatta a mellét...vagy hogy annak milyen jó nagy...és így lehet rájön miért is mondom ezeket
2017. okt. 17. 17:22
 28/58 anonim ***** válasza:
95%

Nem húzom a kis brére a szám!

Üdv: egy kis mellű csaj!


Remélem egy nagy mellű csaj jól átcseszi majd az agyad. Akkor is a nagy mellre fájjon a fogad! Barom.

2017. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
95%
En meg befizetlek egy agymutetre. Csak varni kell transzplantalhato agyra. Idiota. Es ha neki meg nem tetszik az a budos bunko paraszt pofad, akkor atszabatod?
2017. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
97%
Mit etetitek már itt ezt a trollt?
2017. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!