Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megismertem egy Kínai csajt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy Kínai csajt, arcra elképesztően szép, viszont melle kicsi, van neki, de kicsi. Ha megkérném megcsináltatná?

Figyelt kérdés
Kínai csaj elképesztően szép, ritkán látok ilyet ázsiaiba. Viszont lehetne nagyobb a melle...nem azt mondom, hogy deszka, van neki azért és illik is hozzá, de ha nagyobb lenne még jobb lenne...Szerintetek, ha megmondanám, hogy csináltassa meg bele menne ? Ti belemennének ha a barátotok mondaná ?
2017. okt. 17. 16:33
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
92%

Egy nőt nem a melle teszi, ahogy egy pasi sem lesz attól férfiasabb, ha nagyobb a pélója.

Ha szép a kis melle, mi francért vagy telhetetlen?!? A mellnek a csecsemőetetés a funkciója. Ha arra képes, akkor nem mindegy, hogy mekkora? Csak azért minek legyen nagyobb, hogy egy pasi néha szex közben megfogja vagy nézze?

Belefér a tenyeredbe? Szép feszes? Halványrózsaszín a mellbimbója? Ha mind igaz, én őszintén lesz.rnám, hogy A kosár vagy B. Te sem örülnél, ha a csaj elküldene pénisznagyobbító műtétre.

2017. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
92%
Kis p*cs.
2017. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim válasza:
100%
Nem, hülye lennék!
2017. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már, úgyis trollkodik. Egy ember sem lehet ilyen gyerekesen önző és mélyen művelt..vagy mégis?


Kockázatok nélküli beavatkozás? Ezt hol álmodtad? Ilyen nem létezik. Komplikációk vannak, és amíg emberek végzik a beavatkozást, addig lesznek hibák is. Rá lehet keresni, hogy hány hasonló műtét ment félre, és milyen következményei lettek.

2017. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
95%

Hello Mr tökéletes....

Mond meg neki batran ami a kérdésekben van :) de ha van esze , többet látni sem akar téged.

Tudod lehet hogy ő nem tökéletes, de lehet hogy úgy fog szeretni téged ahogyan senki sem szeretet és nem is fog míg élsz.

Fontosabb dolgok , problémák is vannak az életben egy kapcsolatban mint pl....melle, esetleg vékony...

2017. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ezutan a mondat utan az osszes egeszseges onbecsulesu no szakitana veled:)))
2018. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
91%
Én harag és egy rossz szó nélkül elhagynám a pasit, aki ilyennel áll elő.
2018. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

De egy Id..o ...ta vagy!!:(

És ha azt vágna hozad hogy kicsi ott lent, hogy esne neked?!

Az ázsiai noknek kisebb a nélkül szerintem, de nem az számít ...szt..

2018. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
Én a szerelmemet úgy fogadom el, ahogy van, nem fektetném soha kés alá. Ne haragudj meg, hogy ezt mondom, de egy iszonyat nagy tahó vagy, és remélem elhagy téged az a lány.
2018. ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
De köcsög vagy.....soha nem csináltatnám meg egy pasi kedvéért
2018. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!