Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuki kicsi mellek vagy nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuki kicsi mellek vagy nagy de szép mellek?

Figyelt kérdés
Nekem kicsi sajnos 😥
2016. nov. 17. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Így, ebben a sorrendben. Lehetőleg egyszerre. :)
2016. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Is-is.
2016. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Inkább az első :) de is-is :) 20f
2016. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Mindenképp a szép nagyra szavazok...

De ízlések és pofonok.....

De láttam már olyan hölgyet akinek olyan kisugárzása volt...a mellét nem is láttam,lehet hogy szinte nem is volt neki

2016. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Inkább a második :)

Mennyország az nekem :D

2016. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
cuki kicsi de a nagy sem rossz
2016. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Ja, ilyenkor a nagy mell kell nekik, de ha az már lógni fog, akkor a kicsi kell.

Ezt nevezik kétszínűnek, nemde? :)

2016. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mennyire kicsi? Arányos ettől még az alkatod?

Egy kép többet mond 1000 szónál, szóval kép alapján mi is könnyebben alkotunk véleményt.

De nagy többségében nincs gond a kis mellekkel ha mellettük még tudsz nőies és vonzó lenni.

2016. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Számomra mindegy, nálam az összhatás a fontos, arc, alak, magasság, haj, láb, combok. Az összhatás a lényeg, ha az vonzó és gusztusos akkor másodlagos, hogy kicsik vagy nagyok a mellek.
2016. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem tartom szempontnak a melleket.

Azt maximum, hogy arányos-e a teste.

Pl egy husibb csajnak ha kicsik, az érdekesen tud kinézni.

De én pl nagyon izgatónak tartom egy olyan lány ismerősömet, akinek A méretűek a mellei, de nagyon jó a többi része.

Olyan is, akinek C. Ő úgy rájátszik, szexiskedik ami nekem nem igazán jön be, de azért csinos.

Most épp egy elég husi csaj kell nekem, akinek udvarolni kezdtem, neki E méretű, de a szép arca miatt kell és a nem laza erkölcsei miatt kell.

Ha pl te lennél az, aki A méretű, és azt mondanád hogy nekem adod magad és ha akarom teljesen az enyém vagy, nem gondolkodnék sokat rajta, hogy mikor mondjak rád igent.

Van egy olyan sejtésem hogy a nőknek fontosabb ez a kérdés, mint nekünk.

2016. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!