Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem szereti a kis melleket, a nagy az ideálja, de ha találkozik egy szép arcú/testű, intelligens, elbűvölő kisugárzású lánnyal, akinek kicsi a melle, szerintetek visszafogja utasítani?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ez egy jóképű férfi, jó a teste, sok nőnek 1010es és a külső ellenére nagyon rendes. Bármilyen fullos nőt megkaphatna akit csak akar, sokszor hangoztatja, hogy neki a nagy mell tetszik.

Kicsi mell alatt pedig egy 75A-st értek.


2016. nov. 17. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:

"Ha egy férfi..."

Sok férfi van és nem egyformák. Lehet, hogy visszautasítja. Lehet, hogy nem. Nekem pl. több nagy mellű barátnőm volt, ezért senki sem hiszi el, hogy a kis mell jön be igazán.

2016. nov. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Nektek lányoknak csak 10/10-es fiuk léteznek?
2016. nov. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
#2 Igen.
2016. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogy utasítja :D

Egy szép formájú A-s is bőven elég :)

(Tapasztalat)

2016. nov. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Tény hogy sok férfi van, mindenki más és más, de egy értelmes, felnőtt (!!) férfi nem mell méret alapján választ barátnőt és nem a nő mellének méretétől fogja függővé tenni a kapcsolatot. Ha meg mégis, akkor inkább adj hálát az égnek, hogy elkerült ez a férfi, mert ennél csak jobbat érdemelsz!! Az ilyen miatt egy percig ne szomorkodj, te semmit nem vesztesz azzal, hogy elutasít, csak nyersz, mert esélyt kapsz arra, hogy egy igazi férfit/társat találj magad mellé, aki valóban szeret téged és mindent, ami rajtad van!
2016. nov. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Engem sodort már össze az élet olyan pasival akinek a nagy mellek tetszettek ennek ellenére össze akart jönni velem. Igen ám, csak folyamatosan az orrom alá dörgölte, hogy nekem kicsi van.

Folyton ilyen vicceket mesélt, állandóan szóba hozta, Facbookon is olyan képeket küldözgetett amin a kis mell volt összehasonlítva a nagy mellel.

Elegem lett belőle és leordítottam, hogy mégis mi a francért akar velem összejönni ha ennyire a nagy mellekért van megőrülve? Az volt a válasza mert intelligens vagyok és nem vagyok ribi.

Na én ekkor fejeztem be vele végleg.

2016. nov. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
6-os tőle viszont nem volt túl intelligens húzás, hogy direkt az orrod alá dörgölt egy olyan dolgot ami nem is rajtad múlik.
2016. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

"intelligens, elbűvölő kisugárzású lánnyal"

"sok nők nagyon rendes."


Létezik ilyen lány/nő??? :O

2016. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
akkor most mi van???a "fulos" (micsuda az?) hangoztatja hogy nagy csöcs kell teneked nincs melled de a "fullos" mindenkit megkap😂💆
2016. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Egy férfi nem azért fog nemet mondani neked mert 1-2 számmal kisebb/nagyobb a melled mint az ő ideálja.
2016. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!