Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megismertem egy Kínai csajt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy Kínai csajt, arcra elképesztően szép, viszont melle kicsi, van neki, de kicsi. Ha megkérném megcsináltatná?

Figyelt kérdés
Kínai csaj elképesztően szép, ritkán látok ilyet ázsiaiba. Viszont lehetne nagyobb a melle...nem azt mondom, hogy deszka, van neki azért és illik is hozzá, de ha nagyobb lenne még jobb lenne...Szerintetek, ha megmondanám, hogy csináltassa meg bele menne ? Ti belemennének ha a barátotok mondaná ?
2017. okt. 17. 16:33
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%

Te még mindig ezen pattogsz?

Hogy a viharba nem szakított még veled?

Felfogtad már azt, amit írtam? Hogy nincs kockázat nélküli beavatkozás, és a saját baromságod miatt veszélynek teheted ki szegény lányt? Vagy még mindig ugyan ott tartunk, mint annó?

2018. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
43%
Cunija milyen?
2018. dec. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
77%

Most ez vagy egy ügyes troll, vagy egy értelmi- és szociális fogyatékos gyökér.

Remélem, csak az első...

2018. dec. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt honnan tudjuk? Azt mondtad, hogy megkérdezed, akkor már biztos kaptál reakciót... Plasztikai műtétre kérni valakit, eléggé... Megdöbbentő, finoman szólva. Egy igazi kapcsolat nem a külsőségekről szól. Ha szereted, akkor is szereted, ha nem úgy néz ki, mint a számodra tökéletes nő. Egy ilyen kérdéssel el lehet ásni a kapcsolatot, legalábbis a másik (ön)bizalmát biztosan. Én tervezek műtétet (habár nem a méretével van bajom), szóval örülnék, ha a barátom ebben támogatna, de nem vállalnék akármilyen operációt csak a kedvéért. Mondjuk el se hagynám, ha ilyesmit felvetne.
2018. dec. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha az afrikai barátnőd megkérne, hogy csináltasd má' meg a farkad, mert arcra szép vagy csak lószar sincs a lábaid közt, megcsinálnád?
2019. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem csináltatta meg. Én elküldeném a pcsába azt aki ilyet kérne tőlem. Ha neki nem tetszik akkor lehet mást keresni, biztos nem viselnék el miatta egy mű izét a kis mellem helyett. Ha meg nekiállna célozgatni hogy a másiknak milyen jó nagy akkor felpofoznám, aztán nézegetheti másét. :D
2019. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 Mjanos24 ***** válasza:
100%
Ismeret te egyáltalán a kínaiakat?,mi van ha ő nem szeretné megcsináltatni ?akkor azért szakitasz velle mert kicsik a melle?,szereted egyáltalán?vagy csak f.rkad miatt vagy velle?kiélt a szexuális vágyaidat egy eszköz számotra?,k.rvát akkarsz csinálni belőle?Trónok harcában egy idegbeteg herceg levágta az ellenséges király fiának a f.rkát!neked is le kéne vágni a f.rkatad mert meg érdemelnét!plusz nem leszel kanos !
2019. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%
Több mint másfél év után még mindig nem kérdezted meg tőle?
2019. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom 2 év óta győzködöd, bár inkább csak erre vered. Biztos,hogy nem csináltatnám meg egy pasi kedvéért. Ha én szeretném,akkor igen, de más kedvéért tuti nem.
2019. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó 1,5 év után még mindig kiemelt a kérdés....

Szerintem a kínai lányka jól lekoptatta a csávót. :-))

2019. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!