Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszméret, tapasztalatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret, tapasztalatok, mi számit kicsinek?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van itt...

A 23 éves fiú vagyok, és nagyon gátlásos a péniszméretem miatt :(. Beszélgetek lányokkal, de eddig komoly párkapcsolatom nem volt, egyszerűen nincs bátorságom....

A péniszem mérete állva: 12,5cm hosszú, és kb. 12cm a kerülete...

Amúgy, vicces, barátságos fiú vagyok, felsőfokú végzettséggel, bíztos munkahellyel, autó stbstb. nem vagyok egy Adonksz, de nem mondanám magam csúnyának...szóval egyedűl csak a pénisz méretemmel nem vagyok kibékülve.


Kérem azok a lányok írjanak akiknek volt már szexuális kapcsolata, hasonló méretű fiúval...milyen volt, nagy csalódás? Szakitanátok csak ezért? Igen tudom, használni is tudni kell, de egy ilyen kis péniszt egyáltalán lehet, úgy használni, hogy élvezhető legyen a sex?


Vagy írhatnak hasonló mérettel rendelkező fiúk is, mi a tapasztalatuk sex terén...


Persze, NEM egyéjszakás kalandra vagyom, érzelemek nélkül valószínű szembe röhögnének, mit akarok... komolyabb párkapcsolatot szeretnék, amúgy sem vagyok híve az egyéjszakás kalandoknak...


Köszönöm az őszinte válaszokat!



2017. jan. 28. 13:59
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Mond csak, ma telibeszórod a GYK-t ezzel a kamu átlaggal?

Legalább alátámasztanád valamivel az állításod!


Meg kellene nyugodnod, ami a testedet illeti, a magasságodat is illetően. Amennyiben nem megy magadtól, nem szégyen pszichológushoz menni.

2017. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Nekem 18 centis van 4,5 centis duzzadt makkal!
2022. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!