Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszméret, tapasztalatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret, tapasztalatok, mi számit kicsinek?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van itt...

A 23 éves fiú vagyok, és nagyon gátlásos a péniszméretem miatt :(. Beszélgetek lányokkal, de eddig komoly párkapcsolatom nem volt, egyszerűen nincs bátorságom....

A péniszem mérete állva: 12,5cm hosszú, és kb. 12cm a kerülete...

Amúgy, vicces, barátságos fiú vagyok, felsőfokú végzettséggel, bíztos munkahellyel, autó stbstb. nem vagyok egy Adonksz, de nem mondanám magam csúnyának...szóval egyedűl csak a pénisz méretemmel nem vagyok kibékülve.


Kérem azok a lányok írjanak akiknek volt már szexuális kapcsolata, hasonló méretű fiúval...milyen volt, nagy csalódás? Szakitanátok csak ezért? Igen tudom, használni is tudni kell, de egy ilyen kis péniszt egyáltalán lehet, úgy használni, hogy élvezhető legyen a sex?


Vagy írhatnak hasonló mérettel rendelkező fiúk is, mi a tapasztalatuk sex terén...


Persze, NEM egyéjszakás kalandra vagyom, érzelemek nélkül valószínű szembe röhögnének, mit akarok... komolyabb párkapcsolatot szeretnék, amúgy sem vagyok híve az egyéjszakás kalandoknak...


Köszönöm az őszinte válaszokat!



2017. jan. 28. 13:59
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
és az a műtét mennyibe került?
2017. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
80%

Persze itt mindenkinek 25+-os a dákója de szerintem eleve hülyeség egy gyk-n hazudni bármiről is mivel mindenki névtelenül írogathat...


Nekem elég nagy de az ilyenek miatt inkább nem is mondom mekkora mert a végén kapom a leugatásokat, hogy kamuzok meg hasonlók.... a lényeg, hogy hidd el nekem sem volt még komoly kapcsolatom hiába van akkora amekkora... a szex egy normális kapcsolatban csak később foglal szerepet amikor a két személy már egymásra hangolódott.


Ne vedd sértésnek de szerintem a 12,5cm elég kicsi. Van ismerősöm akinek 14 centis van és én még azt is kiröhögöm, de ezt most ne vedd magadra tényleg mert én ilyen téren nagy gyökér vagyok... nem tehetek róla, ilyenek a haverjaim is stb...


A lényeget ki tudod szűrni az irományomból. Ha nem egyéjszakás kalandokat akarsz akkor senki nem fogja megkérdezni az első randin, hogy "hé, mekkora a farkad" érted?! No para...

20F

2017. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
150e volt bpn
2017. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen 11-12,5 között mozog, izgalmi állapottól függően, nekem is 12 cm a kerülete, én is 23 éves vagyok, én is gátlásos vagyok emiatt, és nekem se volt még sose barátnőm. Az a legszarabb, amikor társaságban jön elő a téma, ahol vannak csajok is, és persze röhögnek a kicsin, és ez baromira lelomboz, amikor ülök a sarokban és mosolygok, hogy ne tűnjön fel, hogy milyen szinten szarul esik. Próbálom legyőzni, meg elfogadni, de amíg nem bizonyosodik be, mármint nem mondja egy lány, hogy neki jó ez a méret, addig nagyon ingoványos a talaj. Én még helyes se nagyon vagyok, legalábbis itt gyakorin addig megy a beszélgetés a lányokkal, amíg képet nem cserélünk, élőben vannak lánybarátaim, de ők meg csak barátok. Valamikor elgondolkodom azon, hogy miért kellett engem ennyire megszopatnia az életnek, de nem jövök rá az okára. Igen, el kéne fogadni, de nem megy. Nagyon nem..
2017. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
nem kell elfogadni. lehet tenni ellene csak pénz kell hozzá. nem sok pénz.
2017. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ekkora mint a tied sajnos. Egy kész katasztrófa kicsi és vékony is 3,5cm vékony.. Szinte gumi majdnem lecsúszik róla. A nők nem hülyék. A kisfarkúakat eleve genetikai selejteknek tekintik, másrészt meg semmit sem éreznek ilyen méretecskéktől. Én mindig azon agyalnék, hogy mikor fog megcsalni, mert ezzel a selejttel amivel engem átkoztak meg semmire nem megyek..
2017. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Életem legjobb szeretkezését egy kis méretű férfivel éltem át.Bár én már nem lány vagyok.
2017. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Pontosan ettől tartottam :(

Ami talán kicsit vigasztal, hogy a negativ véleményeket inkább fiúk, nem pedig lányok/nők írták...

Most akkor mi legyen? Semmi esélyem :(

Ez eléggé elszomorított most...

2017. jan. 28. 16:37
 19/42 anonim ***** válasza:

ja nem lányok..de ha lány írja hogy kisméretűvel ovlt a legjobb szexuális élménye sose tudhatod hogy számokban mi is az a kicsi..egy fiú/férfi pedig tudja.


És ha szerinted a férfiú azt írja hogy kis mérettel szar a szex akkor szerinted mit érezhet a nő?


Én akkoriban nem éreztem sokat ha nagyon nedves volt, ha pedig már én nem érzek sokat akkor szerinted a nő mennyit érezhet h elélvezzen?


Amúgy nekem a barátnőm sose rinyált a kis méret miatt és egyáltalán nem tartott selejtnek. Ha pl filmeztünk és egymáshoz bujtunk mindig fogta és sose volt kinos mellette meztelenkednem v ha pl együtt fürödtünk.


Az a másik baj hogyha nem érzel sokat töcskölés közben akkor erekció se fog sokáig tartani.


Szóval egy a lényeg..nem kell rinyálni hanem szépen barátnőt keresni..ki tudja..talán neki még is elég lesz..Soha se lehet tudni, illetve tessék tenni a méret ellen.

2017. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Hosszabbítani nem lehet, csak vastagítani, 12 cm kerület meg kb 4-es átmérő, ami meg átlagos, szóval azért meg nem érné meg a kockázatot.
2017. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!