Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszméret, tapasztalatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret, tapasztalatok, mi számit kicsinek?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van itt...

A 23 éves fiú vagyok, és nagyon gátlásos a péniszméretem miatt :(. Beszélgetek lányokkal, de eddig komoly párkapcsolatom nem volt, egyszerűen nincs bátorságom....

A péniszem mérete állva: 12,5cm hosszú, és kb. 12cm a kerülete...

Amúgy, vicces, barátságos fiú vagyok, felsőfokú végzettséggel, bíztos munkahellyel, autó stbstb. nem vagyok egy Adonksz, de nem mondanám magam csúnyának...szóval egyedűl csak a pénisz méretemmel nem vagyok kibékülve.


Kérem azok a lányok írjanak akiknek volt már szexuális kapcsolata, hasonló méretű fiúval...milyen volt, nagy csalódás? Szakitanátok csak ezért? Igen tudom, használni is tudni kell, de egy ilyen kis péniszt egyáltalán lehet, úgy használni, hogy élvezhető legyen a sex?


Vagy írhatnak hasonló mérettel rendelkező fiúk is, mi a tapasztalatuk sex terén...


Persze, NEM egyéjszakás kalandra vagyom, érzelemek nélkül valószínű szembe röhögnének, mit akarok... komolyabb párkapcsolatot szeretnék, amúgy sem vagyok híve az egyéjszakás kalandoknak...


Köszönöm az őszinte válaszokat!



2017. jan. 28. 13:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
" Beszélgetek lányokkal, de eddig komoly párkapcsolatom nem volt, egyszerűen nincs bátorságom..." Ha valaki itt azt irja, hogy neki ilyen méret az álma akkor lesz bátorságod? Ezt a kérdést magaddal kell megbeszélned!
2017. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
72%
Emiatt ne aggódj, ez teljesen megfelelő méret. Tapasztalatból mondom, hogy nagyon sok előnye van a kisebb pénisznek. Én pl. azért kedvelem, mert bármilyen pózban nagyon jól lehet vele vadulni, egy-egy keményebb aktus során sem okoz fájdalmat, csak élvezetet. Ez sem utolsó szempont. Hidd el, sok nő hasonlóan van ezzel. Nekem eszembe sem jutna senkit kiröhögni ezért, főleg, hogy egy teljesen átlagos méretről van szó.
2017. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az 5-9 cm kicsi 23 L
2017. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Első: nem, nem erről szól...

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, talán kis önbizalmat is szerezhetnék.


Második: köszönöm, remélem több lány van aki hasonlóan gondolkozik, mint Te!

2017. jan. 28. 14:11
 5/42 anonim ***** válasza:
47%

Mer a legkisebb is számít...:D

Nagyon kellett az a fél centi! Azt sem mered felvállalni hogy 12! Ami a 20-tól igencsak messze van! Ja, itt a gyk-n mindenkinek 25+os, csak szólok!

Meg itt mindenki úgyis álszent választ ad. Ha megkérdeznéd hogy hány centis a barátjának, biztos nem 12-őt mondana, hanem 21-et vagy ahhoz közelit!

2017. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

#5 Úgy gondolom, árányokat nézve 12cm-nél, számithat a fél cm is.

Nem, több méteres hosszról beszélünk, ahol fél cm, egy nagyon kis töredék lenne...

Mind egy, ha úgy tetszik legyen 12cm.

És igen, a 20+ cm-hez képest, ez semmi...

2017. jan. 28. 14:20
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Személye válogatja. Én eddig megvoltam elégedve a méretemmg... A kedves feleségem nemrég vílágosított fel,ne legyek eltelve magammal. 15x4 cm a méretem
2017. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Mondjuk itt névtelenül, nem tudom miért is kell bárkinek is álszentenk lennie, vagy trollkodnia...!?
2017. jan. 28. 14:21
 9/42 A kérdező kommentje:
# a 15cm, azért már jóval nagyobb méret mint az enyém...
2017. jan. 28. 14:23
 10/42 anonim ***** válasza:
88%

hát sajnos akkor ezzel nagyon rábsztál.

Hidd el tapasztalatból beszélek.

nekem 13cm hosszú és a kerülete is annyi.

Voltam 22 éves csajjal is ő konkrétan semmit se érzett bármelyik pózban is csináltuk, mivel ő már volt nagyobb mérettel rendelkezővel. Ill szűz lánnyal is csináltam már és vele többször is. Póztól függött hogy érzett e valamit illetve ha nagyon benedvesedett akkor egyik póz se volt megfelelő mert ki be csúszkáltam. Ha 2 ujjal ujjaztam akkor ugyan az a szitu.

Amit megtanultam hogy akinek van 12cmes farka az már rendben van. viszont amire nagy szükség van az a vastagság. Anélkül sajnos baszhatja bárki is a jó szexet.


Az hülye vagy csak nincs tisztában a méretekkel aki azt mondja hogy legyen játékos. Elméletben így van de face to face már nem.


Mivel barátnőm van így a legelején pénisznövelő feltétet vettem, de azzal meg sajna túl vastag lett a péniszem..Így diákmunkával kitudtam sporolni egy vastagító műtétet. amivel másfél cmt vastagodott és a kinézete se lett csúnyább. ugyan olyan szép.


Tervezek még venni bathmate péniszpumpát. Vannak videók tubon és nem kamu vélemények szóval valószinüséggel használni fog. Tudom átmeneti növelést érek el vele amíg használom de valaki tapasztalt 1-2 centi stabil megmaradó növekedést nagyon hosszú használat után. Sokat nem veszithetek.:)


Persze ami eddig fixen segitett az a vastagitó mütét.:)

2017. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!