Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszméret, tapasztalatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret, tapasztalatok, mi számit kicsinek?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van itt...

A 23 éves fiú vagyok, és nagyon gátlásos a péniszméretem miatt :(. Beszélgetek lányokkal, de eddig komoly párkapcsolatom nem volt, egyszerűen nincs bátorságom....

A péniszem mérete állva: 12,5cm hosszú, és kb. 12cm a kerülete...

Amúgy, vicces, barátságos fiú vagyok, felsőfokú végzettséggel, bíztos munkahellyel, autó stbstb. nem vagyok egy Adonksz, de nem mondanám magam csúnyának...szóval egyedűl csak a pénisz méretemmel nem vagyok kibékülve.


Kérem azok a lányok írjanak akiknek volt már szexuális kapcsolata, hasonló méretű fiúval...milyen volt, nagy csalódás? Szakitanátok csak ezért? Igen tudom, használni is tudni kell, de egy ilyen kis péniszt egyáltalán lehet, úgy használni, hogy élvezhető legyen a sex?


Vagy írhatnak hasonló mérettel rendelkező fiúk is, mi a tapasztalatuk sex terén...


Persze, NEM egyéjszakás kalandra vagyom, érzelemek nélkül valószínű szembe röhögnének, mit akarok... komolyabb párkapcsolatot szeretnék, amúgy sem vagyok híve az egyéjszakás kalandoknak...


Köszönöm az őszinte válaszokat!



2017. jan. 28. 13:59
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
menj és szerezz tapasztalatot..meglátod megfogsz lepődni...megértem ,hogy itt kérdezősködsz..de komolyan suhanj az életbe, és dugjál...ne féljél már.. ha azt tenném én is mint te rengeteg kalandból kimaradtam volna stb...
2017. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Aki esetleg erre fogná hogy nincs nője,ott valami más is van a háttérben.Ne hallgass rájuk kérdező.
2017. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Úgy érzem, talán sikerült egy kis önbizalmat szereznem :)

2017. jan. 28. 22:07
 34/42 anonim ***** válasza:
Egyrészt, senki sem tolómércével, vagy szabócentivel mászik az ágyba, másrészt a legkisebb pénisz, amivel dolgom volt-csakutólag mérte a drága, nem én- az 12 cm volt. Teljesen jó volt, mert nem csak "reszelt" az ágyban, hanem mindent "bevetett". Ahogyan én is,persze. :)
2017. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
82%
Nekem pl. a 12/3,5 cm az ideális méret.
2017. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
(És 177 cm magas vagyok 103-as csípőbőséggel.)
2017. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kezdek kicsit megnyugodni, tudom, hogy nem egy tökéletes méret, de remélem találok valakit, akki ezzel is beéri :)


Utolsó: ezt honnan tudod, ilyen pontosan?

Amúgy én, 182cm magas vagyok.

2017. jan. 29. 23:09
 38/42 A kérdező kommentje:

Ma újra mértem a péniszem :)

A hossza 12,5-13 cm.

A kerülete pedig, 11,5 cm.

2017. jan. 30. 20:14
 39/42 anonim ***** válasza:
Az teljesen jó.
2017. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
átlag 16-17 cm
2017. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!