Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszméret, tapasztalatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret, tapasztalatok, mi számit kicsinek?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van itt...

A 23 éves fiú vagyok, és nagyon gátlásos a péniszméretem miatt :(. Beszélgetek lányokkal, de eddig komoly párkapcsolatom nem volt, egyszerűen nincs bátorságom....

A péniszem mérete állva: 12,5cm hosszú, és kb. 12cm a kerülete...

Amúgy, vicces, barátságos fiú vagyok, felsőfokú végzettséggel, bíztos munkahellyel, autó stbstb. nem vagyok egy Adonksz, de nem mondanám magam csúnyának...szóval egyedűl csak a pénisz méretemmel nem vagyok kibékülve.


Kérem azok a lányok írjanak akiknek volt már szexuális kapcsolata, hasonló méretű fiúval...milyen volt, nagy csalódás? Szakitanátok csak ezért? Igen tudom, használni is tudni kell, de egy ilyen kis péniszt egyáltalán lehet, úgy használni, hogy élvezhető legyen a sex?


Vagy írhatnak hasonló mérettel rendelkező fiúk is, mi a tapasztalatuk sex terén...


Persze, NEM egyéjszakás kalandra vagyom, érzelemek nélkül valószínű szembe röhögnének, mit akarok... komolyabb párkapcsolatot szeretnék, amúgy sem vagyok híve az egyéjszakás kalandoknak...


Köszönöm az őszinte válaszokat!



2017. jan. 28. 13:59
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

"illetve tessék tenni a méret ellen."


Ezt mégis, hogyan?

2017. jan. 28. 17:13
 22/42 anonim ***** válasza:

már leírtam.

Igaz pénz kell.:D


Péniszvastagitó műtét. zsírt szúrnak a kukidba és vastagabb lesz. Így kitöltöd a későbbi barátnőd.


b: Péniszpumpa. bathmate vagy hasonlóan minőségi termékkel.


A pénisz eléggé rugalmas így átmeneti pénisznövekedést lehet elérni a használatával. viszont hosszú (hónapok, esetleg év) idő használat után volt aki tapasztalt méretnövekedést ami megmaradt..persze nem 5-7-10 cmert kell elképzelni


Mutatok egy srácot pl.


https://www.youtube.com/watch?v=bWQp5IIREzA 3:40 nézd meg a méretét.


6.héten: https://www.youtube.com/watch?v=Xrr0Ip60fE4 9:16


Mérete több mint fél év után: https://www.youtube.com/watch?v=iQ14YWGacJc 7:48

2017. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Bevallom, nagyon elkseredtem :(

Nem tudom mi tévő legyek :(

Értlmetlen így az élet, én családod gyereket szerette volna idővel... :(

2017. jan. 28. 18:00
 24/42 anonim ***** válasza:

mint mondtam ez sose tántorítson el a barátnőszerzéstől.

Az is lehet hogy ez a méret is elegendő lesz a barátnődnek..láttunk már nagyobb csodát is.

2017. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
65%
Az nem kérdés, lesz barátnőd, feleséged. Csak az a kérdés, hogy kivel fog megcsalni. A nőknek kell a méret és ilyen 12-13cm-es 3,5cm-es vékony méretecskékkel nem lesznek megelégedve.. Ezt kell tudni elfogadni. Egy kis farok mindig esélytelen egy nagyobbal szemben a nőknél.
2017. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

#21

Szomorú, remélhetőleg vannak azért kivételek is...

2017. jan. 28. 18:39
 27/42 A kérdező kommentje:
#25-t akartam írni, nem #21-et...
2017. jan. 28. 18:40
 28/42 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a 25-ös válaszoló hülyeségeivel. Ha egy nőt találunk így is, aki ezt elfogadja, vagy még örül is neki, az később se emiatt fog dobbantani, ha dobbant. Akinek nem fog megfelelni a méretünk, azzal nem leszünk kapcsolatban, nemhogy hozzánk jöjjön. Ami tippet nekem mindig adtak, hogy a törppici lányoknál próbálkozzak, hiszen lehet nincs összefüggés, de mégis nagyobb az esélye, hogy egy 150 centis csaj szűk, minthogy egy 175 centis.
2017. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

utolsó. az csak városi legenda. a kicsi se fog érezni semmit.:D

Amúgy meg egy ideig lehet nem lesz fontos hogy nem jó köztetek a szex..de egy idő után ezt nagyon zavarni fogja..és ami a legrosszabb hogy téged is. Szintén tapasztalat.

2017. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
#29 oké tapasztalat, de attól nem mellene feltétlen álltalábosítani...mit mondjak, valóban aki így is úgy dönt, hogy hozzád megy feleségül majd megcsal az a nő annyit is ér :(
2017. jan. 28. 18:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!