Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátom más lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom más lányokkal szexel, de azt mondja hogy engem szeret akkor mégis mi a teendő?

Figyelt kérdés

Azt mondta ha nem tetszik nekem ez, leléphetek. Viszont szeretem őt. Csak egyre szomorúbb vagyok...

19L


2017. jan. 11. 18:55
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, majd írj, hogy mi volt, hogy volt :)
2017. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Nem tudlak sajnálni... ha ilyen ostoba vagy, megérdemled.
2017. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy nem kérek több valaszt :)

Itt mindenki csak lehúzza a másikat, belerúg még egyet. A sok sikertelen, folyton netező osztja az észt :))

Választ vártam a KÉRDÉSRE nem azt hogy engem minősítsetek. Inkább az agyilag nulla aki nem bír értelmezni egy kérdést. Utolsó: téged is kért valaki hogy sajnálj engem? De azért be kellett itt jelentened. Sok ember van itt aki játsza a nagy megmondóembert mert itt mindenkinek tökèletes èlete, munkája, családja, kapcsolata van. Itt mindenki okos, sosem tett semmi rosszat. Bocsi akkor kilógok a sorból..

Aki pedig másokat bánt az szerintem gondolkodjon el magán.

Minden jót!

2017. jan. 12. 08:57
 34/42 anonim ***** válasza:
"A sok sikerteltelen, folyton netező osztja az észt :)" A mostani helyzetedet nézve akkor inkább vagyok sikertelen, mint olyan "sikeres",mint te :) Egyébként remélem megoldódik a gondod!
2017. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Nem mondtam egy szóval sem hogy én sikeres vagyok.

Úristen..minden mondatomba bele kell kötni. Hihetetlen!

2017. jan. 12. 10:25
 36/42 anonim ***** válasza:
Gratulálok, most meggyőztétek a lányt, hogy veletek ellentétben a barátja legalább szereti, ő legalább megsimogatja a buksiját két hasbarúgás kozott.. Vele fog maradni egyelőre. Túlzottan is ismerem ezt a lelki alkatot.
2017. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Alex C, mit gratulálsz, te senkiházi strici? Maradj csöndben, miután annyira semmibevettél egy embert, ahogy leírtad. Jobb lenne ezután csöndben lenned, ostoba! Hülye vagy hozzá, hogy felfogd, mekkora károkat okoztál. Remélem, leszakad a farkad hamarosan.
2017. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Vegyél erőt magadon és rúgd ki a gecbe!

Gondolom,hogy nehéz, de ez az egy opció van! Jobb nem lesz, sőt. Plusz megérné összeszedni valami nemi bajt tőle??

Keress mást!

Jó indulatból mondom 🙂

2017. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

37: nem szép dolog amit kivansz nekem

Hidd el, fel tudom fogni, közelről láttam hogy zajlik ez, ezert probalom figyelmeztetni.

Ez egyfajta szenvedélybetegség. Fuggojeve válnak a szenvedésnek es a szenvedés közötti rövidke jutalmazási idoszakoknak. Es a szenvedelybetegeket csak dacosabbá teszi ha a többiek empátia nélkül lehülyézik. Ennyit kívántam jelezni a gratulációmmal, azzal egyutt h ezek a reakciók teljesen érthetőek. Aki sosem volt szenvedélybeteg az ezt nem is érti.

2017. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
De megengeded neki, h mással is sexeljen?
2017. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!