Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátom más lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom más lányokkal szexel, de azt mondja hogy engem szeret akkor mégis mi a teendő?

Figyelt kérdés

Azt mondta ha nem tetszik nekem ez, leléphetek. Viszont szeretem őt. Csak egyre szomorúbb vagyok...

19L


2017. jan. 11. 18:55
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy szakíts, minél sürgősebben. :) 40F
2017. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
89%

Miert lenne kamu? Én is bántam igy nővel.

Es igen, en is szerettem, de nem annyira, hogy lemondjak a tobbirol.


Javasoltam neki hogy hagyjon el, különben pokollá teszem az életét.

A poklot választotta. Ami érdekes, hogy megtanulta élvezni.


A témában egyébként alapmű a keserű méz c. film. Kérdező, nézd meg mi vár rád

2017. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
A szüleidnek és a barátaidnak miért nem mondhatod el? Egyébként beláthatnád,hogy ez minden, csak nem kapcsolat.
2017. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Ez a baj a legtöbb lánnyal! Annyira buták :D Ezek után még vele vagy!? Ha szeretne eleve nem tudna megcsalni! Tudsz róla hogy megcsal több lánnyal is és ezek után még szereted? Ennyire nem lehetsz szőke!
2017. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Alex C és nálatok ez meddig ment így?
2017. jan. 11. 20:01
 26/42 anonim ***** válasza:

25:

Szűk egy évig talán

Aztán amikor raszokott a drogra, kirúgták a munkahelyéről es kezdtek skizofrén tünetek jelentkezni rajta, a volt barátja a hóna alá nyúlt, kivitte külföldre, nagyon messzire. Onnan egyszer még felhívott, hogy mondjam azt h jöjjön haza es megszökik. Mondtam neki h ne jöjjön. Akkor zárta le. Hozzáment az emberéhez es gyereket szült neki.

2017. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
ha nem szakítasz vele akkor nincs benned elég méltóság magad felé vagy teremts egyenlő szabályokat vagy szakíts ebben nem látom mi olyan nehéz... a szerelem is egy érzelem uralkodj rajta itt nem arra értem hogy nyomd el hanem ne hagyd hogy már káros mértékben befolyásolja vagy inkább már felülírja az ésszerü döntéseid.
2017. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Alex C: ez borzasztó... remélem nem jutok odáig..


Köszönöm az értelmes válaszokat! Szakítani fogok vele. Minden jót!

2017. jan. 11. 20:25
 29/42 anonim ***** válasza:
Küldd el a halál fszára ezt a csóri kretén kisgyereket!
2017. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Az a te bajod, hogy nincs meltosagod, labtorlot csinaltal magadbol. Nem erzed? Miert nem birsz sajat donteseket hozni? Veled is nagy bajok lehetnek a padlason, nem csak a baratoddal!
2017. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!