Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátom más lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom más lányokkal szexel, de azt mondja hogy engem szeret akkor mégis mi a teendő?

Figyelt kérdés

Azt mondta ha nem tetszik nekem ez, leléphetek. Viszont szeretem őt. Csak egyre szomorúbb vagyok...

19L


2017. jan. 11. 18:55
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

#10: Mert te nyilván sosem voltál szerelmes :)

És engem ne idiótázz le úgy hogy nem is ismersz. Egy igazi bunkó vagy. Ha nem tetszik a kérdés akkor nem kell ide írni. M

2017. jan. 11. 19:15
 12/42 anonim ***** válasza:
Ezt te komolyan megkérdezted,hogy ilyen esetben mi a teendő? Egyértelmű: lapát! Egyes nőkben miért nincs legalább egy kis méltóság? Ilyen emberhez, aki annyira sem becsül, hogy nem csal össze-vissza, kibírja addig,amíg nem találkoztok, miért ragaszkodsz ennyire? Dobd a p.csába, és keress valakit,aki megbecsül!
2017. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Nyitva az ajtó, elmehetsz.

Vagy fogadd el, hogy ebben a játékban nem a te szabályaid szerint jatszotok.

Vagy nyafogj es töltsd el igy a fiatal éveidet.

Ezen a helyzeten csak te tudsz segíteni azzal h vagy kilépsz belőle, vagy elfogadod es élvezed alávetett, megalázott helyzetedet.

2017. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező Téged ki kell tömetni és kirakni hülyeség szobrának az egyik forgalmas térre... bocs
2017. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
22%
Jó hát a kérdés az kamu ne höbörögjetek :)
2017. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 Krukutyán Levente ***** válasza:
76%

Csalfa barát megy a farka után

Ettől a szomorúság ver téged kupán

Szívednek e kapcsolat lassú méreg

Légy erős és hagyd őt el kérlek

2017. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

De miért lenne kamu?

Ha valakinek problémája van, egyből idejön a sok nagyokos hogy kamu.

Kérdeztem valamit, aki nem tud erre válaszolni az ne jöjjön ide. Mi ebben olyan nehéz?

Azért kérdeztem meg mert tényleg tanácstalan vagyok, a barátaimnak, szüleimnek nem mondhatom el. De rugjatok belém még egyet.

Köszönöm szépen de több választ akkor nem várok. Bocs hogy kérdezni mertem.

2017. jan. 11. 19:34
 18/42 Jázi :) ***** válasza:

Attól,hogy mondja,szeret, a tettei nem ezt bizonyítják.

Ne hagyd magad ennyire kihasználni. Csak azért vagy neki, mert ez így neki jó. De nem tisztel és pont lesz@rja amit te érzel...

Hidd el te ennél többet érdemelsz!!!!!

Bármennyire szereted, hagyd a fenébe ezt a lúzert....

2017. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Szakítani! Szakítani! Szakítani!


Szerelem ide vagy oda, később egy érzelmi sérült, bizalmatlan, szociális problémás nő leszel miatta. A szerelem meg elmúlik!

2017. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem hiszik el hogy lehet valaki ekkora hülye.
2017. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!