Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Diplomás Fiúk, nálatok problém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás Fiúk, nálatok probléma a szexet illetően, ha egy lány iskolázatlan? Ha 8 általánost végzett, már le sem feküdnétek vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival interneten keresztül. Nagyon jól el tudtunk beszélgetni. Szinte már izzott köztünk a levegő. Elmondta,hogy ő milyen iskolákba járt. Egyetemi végzettsége van. Majd megkérdezte tőlem, hogy mi a végzettségem. Elmondtam, hogy csupán az általános iskolát fejeztem be. Erre az volt a reakciója, hogy ő ilyen lánnyal le sem feküdne, nemhogy kapcsolat legyen belőle. Azt mondta biztos nem vagyok elég tanult ahhoz, hogy élvezze vekem a szexet. Pedig én szívesen lefeküdtem volna vele, ha nem így áll hozzám. Minden diplomás férfi ilyen? Még a szex is csak olyannal megy, akinek szintén diplomája van?

26L



2016. júl. 15. 16:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#29

Miért támadnálak? Tisztában vagyok vele, hogy neked is vannak fontos dolgok és elvárásaid. Érdekes módon pont te nem tudtad elfogadni, hogy az a pasi nem dugott neg mert a diploma volt az igénye.

Azt pedig nem hiszem el, hogy soha nem dobsz senkit.

2016. júl. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

#31 Valóban meglepő volt az, hogy az iskolázottság döntött az általam leírt helyzetben. Nem tudtam ezt a tényt azonnal elfogadni, hiszen megvolt a szimpátia és ha nem árulom el, hogy milyen végzettségem van (nincs) , akkor valószínűleg sosem vélekedett volna úgy, hogy nem vagyok elég értelmes (tanult) ahhoz, hogy jobban megismerkedjen velem. A támadást azért feltételezem rólad, mert kifejtetted, hogy a nők milyen kritériumokat állítanak fel ismerkedésnél. (sokkal több mindenbe belekötnek a nők, ami a felszínességet vagy az anyagi dolgokat illeti)

Természetesen rövidre szoktam zárni az ismerkedést, ha az adott illetővel kapcsolatban úgy érzem, hogy nincs meg az összhangban. Nem rabolnám feleslegesen az idejét, és nem hitegetnék senkit sem, hiszen elvenném a lehetőségét annak, hogy egy számára megfelelő emberrel ismerkedjen.


Most eszembe jutott, hogy esetleg az elején közlöm az iskolázottságomat, de nem tudom mennyire lenne jó ötlet.

2016. júl. 17. 11:30
 33/33 anonim ***** válasza:
91%

Én lemegyek a discóba és szóba sem állok olyannal akinek nincsen diplomája!XD

Viccet félretéve a barátnőm fodrász én programozó, mégis imádjuk egymást, ez az ember ez vagy érzelmileg, vagy agyilag retardált.

Én szégyellem magam, helyette

2016. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!