Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Diplomás Fiúk, nálatok problém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás Fiúk, nálatok probléma a szexet illetően, ha egy lány iskolázatlan? Ha 8 általánost végzett, már le sem feküdnétek vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival interneten keresztül. Nagyon jól el tudtunk beszélgetni. Szinte már izzott köztünk a levegő. Elmondta,hogy ő milyen iskolákba járt. Egyetemi végzettsége van. Majd megkérdezte tőlem, hogy mi a végzettségem. Elmondtam, hogy csupán az általános iskolát fejeztem be. Erre az volt a reakciója, hogy ő ilyen lánnyal le sem feküdne, nemhogy kapcsolat legyen belőle. Azt mondta biztos nem vagyok elég tanult ahhoz, hogy élvezze vekem a szexet. Pedig én szívesen lefeküdtem volna vele, ha nem így áll hozzám. Minden diplomás férfi ilyen? Még a szex is csak olyannal megy, akinek szintén diplomája van?

26L



2016. júl. 15. 16:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Hát na, ha már a nőknél van mérce, lehet nálunk is.
2016. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Én diplomás vagyok és nem érdekel milyen iskolát végzett csak az számít, hogy értelmes legyen és helyesen írjon.
2016. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem okozna problémát. Ő meg kitörölheti a végzettségével.
2016. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Hát igen, nem a diploma teszi az embert :)

Ahogy kiderült a kérdező esetéből is.

Nekem csak 1 diplomám van. De diplomás barátom egy sem.

Mondjuk a környékünkön kevés az egy főre eső diplomások száma :)

Nyitottság, őszinteség, játszma mentesség, szerénység.

Ezek értékek emberi kapcsolat szempontjából, a diploma nem. A diplomával, iskolákkal való dicsekedés meg egyszerűen szánalmas ilyen szituációban. Annak állásinterjún a helye. bár lehet, hogy az "úriember" diplomája arra a célra nem alkalmas...

2016. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
67%
A párom csak szakmunkást végzett nincs érettségie se. Én egy FSZ-es képzést Főiskolán... Több mint 1 éve vagyunk együtt és gyermeket várok tőle! Az intelligencia nem végzetségben méredő... Lehet hogy nincs érettségije se diplomája de sokkal intelligensebb mint más 2-3 diplomás 4 nyelven beszélő Pasi... 22 N
2016. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Én már eléggé elkeseredetten töltöttem a mai napot. Arra gondoltam, hogy sokan vannak, akik ugyanúgy vélekednek, mint az említett úriember. De egy kicsit jobb a kedvem, mióta ezeket a válaszokat olvasom.
2016. júl. 15. 17:28
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Hát ne legyen, azért egy gimit, szakközépiskolát nem olyan nehéz elvégezni...
2016. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Na, képzelem én azt a levegőizzást, ami ennyitől slusszot kapott. Valószínűleg csak részedről volt meg.
2016. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
95%
Szexről van szó, nem házasságtól... Kizárt, hogy épeszű ember a végzettsége miatt nem feküdne le mással. Itt valami más van a háttérben.
2016. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
100%
igaza van a srácnak xD
2016. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!