Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Diplomás Fiúk, nálatok problém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás Fiúk, nálatok probléma a szexet illetően, ha egy lány iskolázatlan? Ha 8 általánost végzett, már le sem feküdnétek vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival interneten keresztül. Nagyon jól el tudtunk beszélgetni. Szinte már izzott köztünk a levegő. Elmondta,hogy ő milyen iskolákba járt. Egyetemi végzettsége van. Majd megkérdezte tőlem, hogy mi a végzettségem. Elmondtam, hogy csupán az általános iskolát fejeztem be. Erre az volt a reakciója, hogy ő ilyen lánnyal le sem feküdne, nemhogy kapcsolat legyen belőle. Azt mondta biztos nem vagyok elég tanult ahhoz, hogy élvezze vekem a szexet. Pedig én szívesen lefeküdtem volna vele, ha nem így áll hozzám. Minden diplomás férfi ilyen? Még a szex is csak olyannal megy, akinek szintén diplomája van?

26L



2016. júl. 15. 16:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a baj? A csajoknak ezerszer több elvárásuk van.

Mekkora lúzer már az, aki csak 8 osztállyal vegetál. Már szinte az utca seprésgez is érettségi kell.

Ha negfelelsz az elvárásaimnak akkor egy patront rás szánok, de többre nekem se kellenél.

2016. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
90%
#21: Ez igen modortalan, ahogy írsz róla! A megnyilvánulásod alapján neked sincs érettségid. (Gondolom van, csak nem úgy tűnik.) Igen, ez a lány szeret olvasni, az látszik. Ahogy ír, és amilyen stílusban. És lehet, hogy megfelelő nevelést is kapott a szüleitől, és igazi értékeket, amikről neked fogalmad sincs, hogy mik azok. Egyáltalán nem érdemli meg, hogy így beszélj róla. 37/F #17-es voltam.
2016. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Bocsánat, #19-es voltam, nem 17-es.
2016. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

#22

Én csa a rideg tényeket irtam le. Szimpla dugásnál kit érdekel az iskolai végzettség? De hosszútávon igenis számít.

Amúgy nézd már meg miket írnak az olyan srácokról, akiknek nincs felső fokú végzettségük. Remélem oda is ilyen vehemenciával írsz.

2016. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

#24 Kissé leereszkedő és durva stílusban írtad azt, hogy hajlandó lennél ágyba bújni egy iskolázatlan lánnyal, de többet ne is reméljen. Én teljes mértékben megértem a nézeted, nem is vitáznék ezzel. Viszont a személyes véleményed rólam, legkevésbé sem mondható kulturáltnak.

Mindenkinek saját döntése, hogy milyen embert szeretne az oldalán, de azért véleményt nyilvánítani lehet normálisabb stílusban is.

2016. júl. 16. 16:28
 26/33 anonim ***** válasza:
65%

A véleményem nem konkrétan rólad Szólt, hanem az olyan nőkről amilyen te vagy, vagyis a diplomával és érettségivel nem rendelkező nőkről. Ne vedd magadra. Én pusztán a problémáról irok, amit ez felvet.

Tegyük fel, hogy én vagyok a férfi alteregód. Odamegyek egy csajhoz, hogy "Szia, Laci vagyok, 26 éves, 8 osztályt végeztem".

Mi lenne ekkor? Mindenféle életképtelen selejtes f***nak le lennék hordva. És nemhogy kapcsolatra, de egy szimpla dugásra se kellenék. És nem csak a diplomás jól kereső nők zavarnánsk el, de az Olyanok is akik szintén 8 vagy még kevesebb osztályt végzett, mert ők azt hiszik, higy nékik alapból jár a jobb pasi. Gondolom ha hosszútávra tervezel nem egy hozzád hasonló alacsony végzettségű férfit képzelsz el magad mellé. Na persze te nő vagy, neked ezt is el kell nézni. Téged nem fognak életképtelennek nevezni.

Téged itt viszont az zavar, hogy lepattintott a gyerek, mert hogy merészeli a mocsok. Nem bírod elviselni a visszautasítást miközben gondolom te nagyon sok férfit pattintottál már le. Nem kellettél neki, ez van. Viseld el felnőtt módjára.

2016. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek a 26-ossal. Kérdező te vagy itt felháborodva a legjobban, aztán örülsz, hogy pár ember végre a pártodat fogja és nyalja a s..ged. Más is normálisan és kulturáltan írja le a mondanivalóját azokat az embereket nem dícsérjük halálra? Csak ezt, mert el tudott végezni 8 általánost és le tud írni normálisan egy mondatot? Vicc az egész, pláne ahogy hasra esik itt néhány ember tőled....
2016. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a cipőben jártam, mint a kérdező.

Mikor megismerkedtem az egyetemista férjemmel, akkor 8 általánosom volt és zaklatott, bántalmazásokkal teli családi életem. Rengeteget olvastam de gyűlöltem az iskolát ahol folyamatosan gúnyoltak és soha senki nem támogatott semmiben. Feladtam a tanulást, inkább elmentem dolgozni.

A férjem volt az egyetlen aki soha nem ítélt el semmiért. Nem hülyézett le, nem nézett le egyszerűen csak mellettem állt a kezdetektől fogva mindenben.

Az első gyermekünk születése után érettségiztem le, a második gyermekünk születése után egy évvel diplomáztam kitűnőre az ELTE-n.

Angliában élünk évek óta, a lányom 5 nyelven beszél és jogásznak készül, a fiam most tanulja a 3. nyelvet és még gondolkodik a jövőjén.

Mi ebből a tanulság? Soha ne ítélj el senkit addig amíg pontosan nem tudod, hogy mi is van a háttérben.

Plusz poén hogy a férjem nem diplomázott le mert rájött, hogy mégsem érdekli az a szak :)

2016. júl. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

#26 Nem végzettség alapján fogok férfit választani. Egyáltalán nem bánnám, ha egy hozzám hasonlóan iskolázatlan emberrel hozna össze a sors. Nekem más fontos, amit most ha leírnék, rögtön támadnál érte,hogy hazugság.

És nem szokásom lepattintani férfiakat, én mindig nyitott vagyok, ha úgy érzem megfelelően közelednek felém.

2016. júl. 17. 01:24
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

#28

Fordított esetben már az első randiig sem jutottatok volna el.

2016. júl. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!