Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj, vagy vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok, èn ès a barátom már több mint rgy ève együtt vagyunk,ő 25 èves èn pedig 20, nagyon szeretjük egymást,mindig mindent megtudunk beszèlni, tènyleg ő èletem szerelme ès neki is èn. Olyan dolgot èrzek iránta,amiről el se tudtam kèpzelni hogy lètezik.

Kezdetben voltak problemaknkkal a szexxel,nehehen találtuk meg a közös hangot,ami vègül az orális szex lett.

Èn azonban elegge fehermaju vagyok,napi 2-3x igènylek orgazmust,mìg ő kèt naponta egyszer kìvánja ezt meg.

Eddig nem volt ebbol problema,mindig talaltunk arany kozeputat.

Azonban az utolso ket hetben ha probalkoztam,probalkozasaim 60%át visszautasittota,emiatt nem akadok ki rá yoha mivel elfogadtam őt ilyennek,de mostansag nagyon elkezdett ez zavarni, elvesztem a noiessegem melette ugy erzem :(

Nagyon szomoru vagyok nem szeretnem hogy tonkre menjen a kapcsolatunk en abba belehalnèk, de nem tudom ezt hogy kezelhetmèm.

Neki nem megy ha fáradt, vagy egyszeruen azt mondja nincs kedve, en ezt el nem tudom kepzelni ritka dolog ha nekem nincs kedvem :D

Abban biztos vagyok hogy szeret es kìván,mert amikot sikerul akkor nagyon :)

Plusz megbizom benne teljesen,tudom hogy igazat mond. De mit tehetnèk? Varjak turelmesen? Ha rakerdezek nem jutunk swmmire, nem erti miert nem tudok elfogadni hogy faradt es stresszes.

Tudom igaza van,en igyeksuem megerto lenni,de annyita rosszul esik a visszautasitas.. Tudom nem mindenki olyan mmint èn, emiatt nem itelhetem el.

Lehet hogy bennem van a hiba,ezert kerek tanacsot.

Bennem van hiba,vagy benne?

Mit tegyek ha bennem, es mit tegyek ha benne?


Barbi,L/20



2016. febr. 16. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyikőtökben sincs hiba, eltérőek az igényeitek.
2016. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyikőtökben sincs hiba!!!!!
2016. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:

azért kinyalni csak ki tud

sőt,ha te ülsz a szájára még annyi energia se kell a részéről....

2016. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok folytatom..


Mások az igényeitek a vérmérsékletetek,,és sajnos ez előbb utóbb gondot fog okozni ha szeretnéd ha nem..

Jó dolog a szerelem,,de ha nem kapod meg amire igényed van akkor bizony kihat minden másra..

Vannak ilyen típusú férfiak.

Nem vagyok hibásak!!!!!! ez fontos..

Ahogy te magadon nem tudsz változtatni,így ő sem..

Vagy beletörődsz,,vagy ..........

2016. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mikor nem rak meg akkor masztizz egy jót (előtte)
2016. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

O szokott kenyeztetnj,azonban ugy nem az igazi a dolog,hogy tudom o nincs rahangolodva a dologra:( ertitek..

Arra gondoltam,most varok egy kicsit,amig o maga kezdemenyez ha majd o akarja, en nem maszok ra. Mit gondoltok?

2016. febr. 17. 00:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt,hogy szerezz be egy vibrátort :))


Nem rosszindulatból írom :))

2016. febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk énis hasonló vagyok. Van amikor egy hétig nem is kívánom az asszonyt. Mármint belülről nem,persze nyalifali szokott lenni szinte naponta. Nekem ugyan nincs másik nő az életemben de te eljátszottál már a gondolattal,hogy mivan ha egy másik lányt szeret.


33/F

2016. febr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Totál hasonló cipőben jártam a te korodban!

Engem is megvert a természet a fehérmájúsággal. Sok tudatlan azt hiszi, hogy ez milyen nagyszerű dolog... hát egyáltalán nem!

A kapacitásom ismeretében választottam párt: egy olyan "falu bikája" pasit, aki nem csak szeretett hanem tudott is dugni - naponta többször is...

Jöttek a gyerekek, és nagyon jól meg is voltunk.

De már évek óta nem bírja a tempómat. Voltunk orvosnál, meg mindent elkövettünk hogy csillapodjak egy kicsit, de nem sokat ért a fáradozásunk.

Én azóta is szeretem a férjem, de már nem vagyunk boldogok - miattam, a nagy természetem miatt.

A család és a szeretet miatt kompromisszumot kötöttünk: szeretőket tartok a férjem tudtával és beleegyezésével.

Szóval: nagyon gondold át a jövődet, olyat válassz, aki hatalmas férfi-erővel rendelkezik, mert még ő is ki fog pukkanni melletted - csak nem mindegy mennyi idő után...

2016. febr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem matematikailaf teljesen rendben van a dolog. A te igenyed napi 2-3 az ove 1. A 2-3 az napi atlagban 2.5. A 2.5-nek a 40%-a 1. Vagyis ha a 60%-at elutasitja a kozeledeseidnek, akkor pont az o napi 1-es igenyehez jutunk. Hol itt a problema?:)
2016. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!