Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik az, hogy egy nő akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy egy nő akkor sem indul be, mikor a szexről, vagy szexuális témájú dolgokról beszélünk, szorosan vele, és velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kérdeztem tőle valamikor hogy mikor szokta kívánni a szexet? Azt mondta, hogy változó, valamikor egy hónapig se kívánja. Mikor elkezdtünk beszélni szexuális témájú dolgokról, meg a szexről, akkor megkérdeztem, hogy nincsen beindulva? Mert én már majdnem megőrülök! Azt mondta, hogy nem, és nem tudja elképzelni, hogy én hogy lehetek így beindulva. Létezik, hogy ilyenkor sem indul be egy nő? Akkor mikor indul be ha nem ilyenkor?


Egyébként nagyon oda van értem, ahogy észrevettem. Többször is mondta, hogy feltétlenül többet akar velem, mint barátság :) Igaz, még nem találkoztunk, de már féltékeny, azt mondta :) Szóval így állunk egymással.


Most akkor hogy van ez?


2015. nov. 5. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

"Igaz, még nem találkoztunk" ez jóóóó :D


webcamsexbe bele kell rángatni aztán megjön a kedve :D Olyan nincs, hogy nem megy bele, csak béna pasi :D

Találkozz vele minél előbb és élőben kérdezd meg tőle ezeket, hidd el más lesz a válasza!

2015. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

#1

hogy rángatsz bele egy eleve prűd csajt awebcamsexbe ? vagy egy olyat aki attól fél hogy felkerül a netre ?

tényleg érdekel és nem csak gúnyolódtam :)

2015. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egy lányt nem érinti meg az üres szavak. érzéssel kell, csak olyan mondani amitől megüti az érzés
2015. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik!Én se izgulok fel csupán annyitól,hogy írunk vagy beszélek a szexről.Ez nekem édeskevés még.
2015. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem neked való, ha van, hogy egy hónapig nem hiányzik neki.
2015. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De magától mitől indulna be, ha még beszélgetésre sem?
2015. nov. 5. 14:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nem szereted a túrós tésztát, beszélhetnek róla, húzogathatják az orrod előtt, akkor sem fogsz enni belőle. Az illető hölgy akkor fog beindulni, ha valakit nagyon megszeret. Vagy akkor sem.
2015. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szexről, vagy szexuális dolgokról beszélgethetek napestig, nem fogok ettől beindulni. Persze kérdés, hogy milyen jellegűek ezek a szexuális témájú beszélgetések, csak úgy, általánosságban, vagy szexcset. Utóbbi azért már necces...
2015. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Direkt odaírtam, hogy nagyon kedvel engem, meg többet akar, mint barátság, de valakinek úgy látom nem sikerült megérteni. Tehát a túrós buktás hasonlat nem jó itt...
2015. nov. 5. 17:29
 10/11 anonim ***** válasza:
nézd, van, akit nem érdekel annyira, nem olyan létfontosságú az életében a szex. ha szereted a csajt, elfogadod. ha nem, akkor nem.
2015. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!