Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért akarja manapság olyan...

Miért akarja manapság olyan sok ember tanítani a másikat spirituális témákkal kapcsolatban, anélkül, hogy bármiféle tapasztalata lenne azokról a dolgokról, amikről beszél?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Unaloműzésként
2014. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Laylah ***** válasza:
Nem tudom, csak azt, hogy én is ilyen vagyok perpill, amit a kérdés leír. Nekem sem jó így, elég tudálékos, makacs és fennhéjázó lettem, szóval igyekszem visszatérni a normális önmagamhoz. Viszont tapasztalatom az van. A válasz esetemben az lehet, hogy próbálom kicsit felnyitni az emberek szorosan lezárt szemeit a témával kapcsolatban, mert a sok téves dolog és csaló miatt ez az egész már régen elvesztette a becsületét.
2014. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagy divatja lett...
2014. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tévedsz én a mai a Szellemek miért ijesztgetnek minket?című kérdésben 6.ik válaszolóként a saját tapasztalatomból vontam le a következtetést.


2 éven keresztül láttam a gyerekemmel együtt néha "szellemet",de hát ki tudja,mi volt az,de ha mindketten ugyanazt láttuk részemről nem igazán tudom elhinni,hogy nem történt meg,csak képzelődtem.


Mikor először láttam akkor besz@rtam az ijedtségtől,egész jól bebeszéltem magamnak,hogy életemben először hallucináltam,de mikor a gyerekem közölte,hogy ő ugyanakkor ugyanott mit látott,majdnem szívinfarktust kaptam.De mondtam,hogy egy szót se többet majd holnap megbeszéljük.


Ezek vagy két éven belül kb 4szer ismétlődtek.A macskánk ez időn belül egyszer intenzíven elkezdett "valakihez" beszélni a szoba közepén.Pedig akkor nem láttunk senkit,de sajnos a félelem miatt elkezdtünk a kamasz lányommal együtt aludni,annyira féltünk.


Szóval nem a tapasztalat hiányában mondom,amit mondok.Hanem ezt szűrtem le.


Ezek a jelenségek azóta elmúltak,de mit ne mondjak baromira nem hiányoznak,úgyhogy részemről azóta is kerülöm az ilyen témájú könyveket,filmeket,a velük állítólagos kapcsolatteremtőket,asztal táncoltatókat stb.

2014. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akik tapasztalat nélkül teszik, hitből teszik. Mint bármelyik vallás hívői. Az ezotéria is egyfajta vallás, amíg nincs róla személyes tapasztalatod.
2014. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!