Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Diplomás Fiúk, nálatok problém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás Fiúk, nálatok probléma a szexet illetően, ha egy lány iskolázatlan? Ha 8 általánost végzett, már le sem feküdnétek vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival interneten keresztül. Nagyon jól el tudtunk beszélgetni. Szinte már izzott köztünk a levegő. Elmondta,hogy ő milyen iskolákba járt. Egyetemi végzettsége van. Majd megkérdezte tőlem, hogy mi a végzettségem. Elmondtam, hogy csupán az általános iskolát fejeztem be. Erre az volt a reakciója, hogy ő ilyen lánnyal le sem feküdne, nemhogy kapcsolat legyen belőle. Azt mondta biztos nem vagyok elég tanult ahhoz, hogy élvezze vekem a szexet. Pedig én szívesen lefeküdtem volna vele, ha nem így áll hozzám. Minden diplomás férfi ilyen? Még a szex is csak olyannal megy, akinek szintén diplomája van?

26L



2016. júl. 15. 16:41
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
#10 te is diplomát kérsz az első randihoz?
2016. júl. 15. 19:22
 12/33 anonim ***** válasza:
22%

Doktorit minimum.


37/F

2016. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

A szexhez nem kell diploma :D

De egy komoly kapcsolat esetén eléggé zavarna valószínűleg.

Legalább egy érettségi, vagy szakmunkás illene ma már azért...

Bár ez még nem zárná ki valószínű a kapcsolatot sem, de valószínű zavarna.

30/F

2016. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Bar még nem vagyok diplomás csak remélem leszek, ugy gondolom nem a papír teszi at embert, de azért ne is legyen hülye...szóval legyen azért ertelmes, idiótákkal nem élnék együtt. Alkalmi szex jöhet

21f

2016. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Az írásodból pedig nem lehetne negatív dolgot leszűrni az értelmedet tekintve, szóval ha így beszélgettél vele is, akkor szerintem csak egyedi eset, és kifogtál egy ilyen embert.

Ha kicsit is értelmes lenne az a férfi, akkor tudhatná, hogy nem csak azért nem végez további tanulmányokat az ember, mert buta, vagy motiválatlan, hanem egyéb rajta kívül álló ok is lehetséges gondolok itt rossz anyagi körülményre, betegségre, szerettei ápolására, családi válalkozásra stb stb szóval nem gondolom, hogy ebbe különösebb gondolatokat bele kellene látni.


Lehet hogy egyfajta kulturális szakadékot feltételez az iskolai végzettségek közötti (akár radikális) különbségből, vagy volt ilyesfajta negatív előző tapasztalata.....


Az biztos, hogy nem minden férfi ilyen!


Egyébként ha miért nem tanultál tovább, és mivel foglalkozol?


(u.i.: egyébként én ismerek 30 feletti nőt akinek csak általános iskolája volt, illetve egy szakmája, és mégis menő vállalkozást irányít, és most szerezte meg ebben az évben az érettségijét, szóval van ilyen, és lehet utólag is tanulni, ha igény van rá)

2016. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

#15 egyszerű munkát végzek, de abból el is tudom tartani magamat.


Többen írták, hogy esetleg "élősködő" lennék egy diplomás férfi mellett. Nem ilyen céllal ismerkedtem a fent említett személlyel. Pusztán magányos voltam és bíztam abban,hogy találok számomra megfelelő társaságot. Az illető nagyon kellemes, humoros és kedves társaság volt. Persze ez mind megváltozott, amikor az iskolázottság lett a téma. Kicsit csalódott vagyok, hogy hiába beszélgettünk jóízűen és a szimpátia is kölcsönös volt, de mégsem tudta ezt a dolgot elfogadni.

De most már úgy látom, hogy jobb is,hogy még az elején derült ki.

2016. júl. 15. 22:05
 17/33 anonim ***** válasza:
17%
Jobb hát, legalább nem szívod tovább a vérét szegény srácnak.
2016. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
#17 Egyáltalán nem volt szándékomban. Vagy te minden aluliskolázott lányról ezt gondolod?
2016. júl. 16. 09:01
 19/33 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit írsz. Nekem volt pár barátnőm, akinek nem volt diplomája (nekem van egy), de mégis éreztem valami világlátásbeli szakadékot. Azonban egyáltalán nem biztos, hogy ez a diploma hiánya miatt volt. Sőt, a feleségemnek sincs diplomája (bár elkezdett egy egyetemet, csak nem fejezte be), de mégis nagyon nyitott a világra, és nagyon értelmes.


Nem feltétlenül a papíron múlik, és az életkörülmények is közrejátszhattak ebben a dologban. 8 általánossal viszont meglepően helyesen és normálisan írsz. Ha ez tényleg igaz, akkor le a kalappal. :) 37/F

2016. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

#19 Szeretek olvasni.


Kaptam pár levelet, amelyekben többnyire azt írták le a férfiak, hogy komoly kapcsolatot nem, de alkalmit el tudnának képzelni egy olyan nővel, aki csak általános iskolába járt.

Kaptam ajánlatot is ilyesmire, amire nem válaszoltam még.


Meg is sértődhetnék a dolgon, hogy pusztán egy olyan körülmény miatt, ami az iskolázottság, az itteni férfiak jelentős része egyből előítéletes velem szemben. Az esélyt sem adnák meg, hogy komoly kapcsolatuk legyen egy olyan lánnyal, mint én. Hiába nyitnak felém és keresnek meg ajánlattal, hogy ismerkedjünk, ha mindezt úgy teszik, hogy az üzenet második felében kifejtik azt a nézetüket, hogy szexnél többet nem szeretnének (tehát eleve úgy közlekednek, mintha nekem kiváltság lenne az ő társaságuk, csupán mert elvégeztek egy iskolát).


Én továbbra is bízom abban, hogy vannak olyan férfiak, akik bár képzettebbek nálam (iskolázottságtól függetlenül), mégis egyenlő félként tudnak rám tekinteni.

2016. júl. 16. 11:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!