Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki mit gondol a dologról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol a dologról?

Figyelt kérdés

mit gondoltok le lehet élni az életet nő nélkül?

mennyire befolyásolja egy ember személyiségét az ha nincs mellette nő?

milyen következményei vannak ezek a hiányok, ez esetben nőhiány, egy olyan emberre nézve akinek nagyon szüksége lenne egy nőre?

megbolondulhat-e az ilyen ember? most főleg azokra értem akik vágynak más társaságára, és most nem a barátokra gondolok.

vagy mindenkinél jelentkeznek problémák egy idő után ha nincs senkije?



2015. dec. 13. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
én más emberek nélkül is egésznek és teljes értékűnek érzem magam. nyilván valamilyen szinten néha hiányzik az intimitás, de nem függök attól, hogy van-e éppen mellettem valaki vagy nincs. egyébként ha éppen nincs, az is többnyire a saját hibám, mert nem élek a lehetőségeimmel.
2015. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leélni ugyan le lehet, de biztos eléggé sz.@r érzés, ha valami oknál fogva, nem tud, nem akar. Az ember, társas lény. A személyisége megváltozhat valamilyen mértékben.

Vagy nagyon magányos és zárkózott lesz, vagy ingerült.

A katolikus papok, nem tudom hogy bírják ki. Oda igen nagy elhatározás és elszántság kell.

2015. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam szerelmes, de akkor is viszonzatlanul. Viszont így is hihetetlen sok motivációt adott. Mióta már nem is találkozunk, azóta nagyon sok mindenre sz>*rok, amire nem kéne. :/
2015. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék meglenni nő nélkül. 8 évig nem volt komoly párkapcsolatom, és azzal telt az életem, hogy a csajokat hajkurásztam. Sok fiúbarátom van, néha elmentem velük síelni, utazni, de ezt nagyon hamar abbahagytam, mert nem éreztem jól magam. Aztán amikor épp volt barátnőm, velük mentem inkább, mert sokkal jobb volt. De sajnos hamar véget értek ezek a kapcsolatok. Már-már azt hittem, hogy nem találok senkit, de most megtaláltam a tökéletest, 36 évesen. Ne keseredj el, ha vágysz rá, és valóban akarod, akkor el fog jönni. Utazz a nagyvilágban, mozdulj ki. Én sem Magyarországon találtam meg. :)
2016. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!