Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Lányok! Ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Ez mennyire durva manapság?

Figyelt kérdés

Az a kérdés hozzátok fiúk, lányok, hogy mennyire számít manapság szerintetek durvának/erősnek/lehetetlennek/teljesíthetetlen kérésnek férfi részről egy nő felé az a kérés, hogy teljesítse azon vágyamat/kérésemet/okozzon íly módon örömet, ha azt kérem tőle, hogy ne borotválja magát lent, hanem hagyja szőrösre nekem? Indokolnám azzal, hogy sokkal jobban bejön, nekem vadítóbb és jobban felizgat, mindemellett vonzóbb is és sokkal szívesebben, nagyobb örömmel nyalnám, ha olyan lenne neki. Rövidíthetné csak mindig legyen valamennyi! Ezt mekkora eséllyel teljesítené manapság egy lány? Cserébe megtennèk bármit, bár amúgy is, eddig minden kapcsolatomban bepapucsosodtam, de általában meg is kaptam amit szerettem volna, többek közt ezt is! 20-25év közötti lányok az ideális korosztály most, de bármely korosztályból írhattok!

Köszönöm!:-)



2016. máj. 10. 09:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy van még a páromon mkívül más lány is, akinek azért fekszik ez a téma..:)) remélem, ha eljutok vele vagy akárkivel az együttélésig, ott naponta többször is akár de legalább naponta elém kerülhet egy ilyen csodálatos dolog:-)
2016. máj. 10. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!