Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Ez nagyon...

Mit szóltok ehhez? Ez nagyon durva, hogy manapság ilyen megtörténhet.

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 2. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Gratulálok ez aztán a kárpótlás ... én olyan mühibapert akasztanék a nyakukba ha a családja helyébe volnék hogy ott gebednének meg!
2010. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kórházban történt egy olyan eset hogy a nő ikrekkel volt terhes 9-10 hetesen elhaltak a magzatok!Megműtőtték!Műtét után 2-3 héttel egyszercsak a otthon elsápadt és elájult!Bevitték a kórházba ahol kiderült hogy a műtét során az orvos benne hagyott egy akkora vattadarabot ami betokosodott és nem tudott kijutni a szervezetéből!Akkor is majdnem meg halt a nő!Az orvos azóta is praktizál!

Nem tudom mi lesz még a magyarországi kórházakkal, de ez nagyon durva hogy lehet maró anyagot itatni valakivel!

Jézusom

2010. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úristen ez nagyon szomorú amit leírtál!!:( nem tudom ezeken hogy lehetne változtani...ez nem figyelmetlenség, ez már nem is tudom...ráadásul következmények nélkül. Ez felháborító! Édesapám azt mondta, hogy valószínüleg azért nem tiltják be az orvosok praktizálását ehhez hasonló esetek után sem, mert hiány van belölük. Szerintem meg rosszabb ha ilyen orvos praktizál mintha 1-2-vel kevesebb lenne. Mi lesz még itt...:(
2010. júl. 2. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen...és szerintem sok kismama már ezért fél a szüléstől nem is másért...Ha már orvos akkor figyeljen már oda hogy mit csinál vagy ne legyen orvos...Nagyon durvák ezek a történetek és hány ilyen van amiről nem is tudunk...És aki ezt a nőt műtőtte amit leirtam engem is ő műtött csak sajnos ezt a műtét után tudtam meg
2010. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!