Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Lányok! Ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Ez mennyire durva manapság?

Figyelt kérdés

Az a kérdés hozzátok fiúk, lányok, hogy mennyire számít manapság szerintetek durvának/erősnek/lehetetlennek/teljesíthetetlen kérésnek férfi részről egy nő felé az a kérés, hogy teljesítse azon vágyamat/kérésemet/okozzon íly módon örömet, ha azt kérem tőle, hogy ne borotválja magát lent, hanem hagyja szőrösre nekem? Indokolnám azzal, hogy sokkal jobban bejön, nekem vadítóbb és jobban felizgat, mindemellett vonzóbb is és sokkal szívesebben, nagyobb örömmel nyalnám, ha olyan lenne neki. Rövidíthetné csak mindig legyen valamennyi! Ezt mekkora eséllyel teljesítené manapság egy lány? Cserébe megtennèk bármit, bár amúgy is, eddig minden kapcsolatomban bepapucsosodtam, de általában meg is kaptam amit szerettem volna, többek közt ezt is! 20-25év közötti lányok az ideális korosztály most, de bármely korosztályból írhattok!

Köszönöm!:-)



2016. máj. 10. 09:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Illetve mennyire játszhat az, hogy én szeretném sokszor kinyalni viszont nem igénylem a szopást, ha számára nem rossz akkor ki is hagynsmám ezt a részt, bár ha nagyon szeretné, mert neki örömet okozna, megengedném, ha jól esne:-) de alaphangon megvagyok s szopás nélkül is!

20/F

2016. máj. 10. 09:58
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem durva, legalábbis én, ha szeretek valakit, szeretnék a kedvében járni. Egy kicsit higiénikusabbnak tartom, ha "odalenn" borotválhatom, vagy legalább rövidre vághatom, de szerintem ezt meg lehet beszélni. Az, hogy te nem szeretsz kapni, de adni igen, nálam mondjuk egy kis problémát jelentene, mert én is hasonló típus vagyok. De ezt is meg lehet beszélni. Szerintem teljesen normális vágyaid/kéréseid vannak. :)
2016. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs gond ezzel a kéréseddel, bár én nem örülnék neki ha az én párom akarna ilyet mert én sokkal jobban érzem magam ha borotválva van. Az meg, hogy papucsodsz szintén nem jó. A mai lányok/nők férfiakat keresnek.

Persze ez csak az én véleményem és tudom, hogy mindíg vannak kivételek! 21/L

2016. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Maga az amit kérdezel nem durva.


Az viszont durva, hogy itt kell ezt megkérdezned, ahelyett, hogy megbeszélnéd a pároddal.

2016. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is megkértem barátnőmet, de nyalásnál kellemetlen volt nekem a szór a számban :D úgyhogy így csak felül maradt meg neki, ahol nem nyalom :D


azt mondja, neki mindegy milyen, és ha nekem így izgatóbb, akkor oké.

2016. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ő*
2016. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, hogy barátom meg akarta nézni, milyen, ha egy ideig nem borotválom, csak kíváncsiságból. Amikor kb. félcentis volt rajta a szőr, a kétségeim ellenére kinyalt, és kérdeztem, hogy nem zavarja-e, annyit mondott extázisban, hogy imádja.


Minden csoda 3 napig tart, ő is kipróbálta, azt mondta, egyszer jó volt, kell a változatosság, leszedtem, és egy kis csík kivételével nem növesztettem vissza, így mindenkinek jobb, higiénikusabb. Nem igazán tetszene, ha állandóan szőrösen kellene élnem, fujj.

2016. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem speciel kifejezetten kényelmetlen a szőrtelenítés azon a tájékon, így ha nem muszáj, hanyagolom. Tehát nekem egyáltalán nem lenne gond ezzel a kéréssel, sőőőőt:D
2016. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8-as, a többi részével? Korod?:-D

Van párom most aki megadja ezt nekem, de ha egyszer netalántán nem lenne, lehet megkereslek itt:-D

2016. máj. 10. 22:37
 10/11 anonim ***** válasza:
25. De nekem is van párom:)
2016. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!