Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem durva, hogy manapság...

Nem durva, hogy manapság sokmindenki profi művészfotósnak gondolja magát?

Figyelt kérdés
Mert kapott szüleitől egy drága gépet, amit autófókusszal használ...
2011. aug. 19. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
az lehet hogy annak gondolják amgukat de nem azok:) tehát nem zavar. aki igazi fotós az ért el eredményeket, vannak munkái stb stb.
2011. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
56%
De, engem is idegesít a sok tini.
2011. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Én szórakoztatónak találom, hogy annak gondolják magukat, mindig kifigurázom őket, úgy, hogy észre sem veszik, nagyon mulattat.

Egyébként én soha nem tartottam művészetnek a fotózást, én a fotósokat nem is fotósnak hívom, hanem állványtartóknak, nincs más dolguk, mint halálra izzadva magukat elkapni 1-1 jó pillanatot, amit nem ők, hanem az élet és a fényképezőgép kreál.

Írók, szobrászok, festők, építészek, zenészek = a művészek

2011. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Engem is zavarnak ezek az emberek.

Kedves előző, a fotózás nem csak abból áll, hogy állsz és vársz arra, hogy csinálhass egy képet. Meg kell látni a pillanatot, amit érdemes lefényképezni. Kell ahhoz tehetség, hogy úgy vissza tudd adni a dolgokat, hogy más is érezhesse valamennyire azt, amit te éreztél, amikor a képet készítetted. De ez csak az én véleményem.

2011. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

17:14

Igen, tudom, már vártam ezt a választ, szinte szó szerint ugyan azt írtad amit vártam 1-2 eltéréssel, csak van egy kis gond:


"Meg kell látni a pillanatot, amit érdemes lefényképezni."


Ez azt jelenti, várni 1 olyan pillanatra ami érdemes arra, hogy megörökítsék, ergó várakozás, várás, állványtartás, és ugyan ezt írtam én is...

Csak sajnos a képet az élet és a gép összhangjának eredménye hozza létre, nem az állványtartó. Ennyi erővel mindenki művész, hisz a szemgolyóján keresztül látja az élet szép pillanatait és tárolja többségüket az agyában.

... :)

2011. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hittem volna, hogy a mai nap lesz az, amikor végre megtalálom a tökéletes ellenérvet, arra, hogy a fotózás művészet.

Kihangsúlyozom, nem a fotómanipulálásról vagy szerkesztésről beszélek, hanem a random fotózásról.

2011. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem se művészet. nem tudom, de talán egy modellnek több tehetségre van szüksége, mint egy fotósnak.
2011. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Höhö... állványtartó, mi? :)

[link]


Amúgy a kérdező kérdésére válaszolva, valóban sokan próbálkoznak, de a jó minőségű fotó tényleg nem egyenlő a művészi fotóval. De az nem baj, hogy fényképeznek, csak ne sértődjenek meg, ha azt mondom egy-egy fotójukra, hogy még lenne mit csiszolni azon a képen. :)

2011. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!