Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy a nőknek olyan könnyű szexpartnert találniuk?

Figyelt kérdés

Rengeteg idióta, bunkó férfi van, és iszonyat nehéz olyat találni, aki normális. Nah meg legtöbbször az is meghülyül egy idő után.

Szerintem baromira nem egyszerű.


2016. febr. 22. 14:29
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
30: Szóval ő hazudik nekem olyan apró tényről, hogy már van jegyese, én meg azért mert fel tudok törni egy profilt, akkor máris összeillünk? Azt te se gondoltad komolyan.
2016. febr. 23. 09:11
 32/37 anonim ***** válasza:
De teljesen komolyan, szerinted normális lenne ha egy idegen beleturkálna a személyes dolgaidba?
2016. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idegen, másrészt meg az ismerősei látják ezeket a dolgokat, csak engem nem jelölt vissza, a nem vagyok sokat a facebookon hazugsággal.
2016. febr. 23. 09:30
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se. Átlagos lány vagyok, körülbelül 1 évet áldoztam arra, hogy találok egy szimpla szexpartnert, akivel néha összejárunk is annyi. Ennek nulla eredménye volt. A szűrésem nem volt túl szigorú, én nem vágytam még arra se, hogy roppant intelligensek legyenek, csak tetszenek annyira, hogy le akarjak velük feküdni (ehhez aztán tényleg nem kellett egy magas szintet megütni...), és legyenek annyira normálisak, hogy addig a kb 1 óráig amíg beszélgetünk valamiről, vagy csak köszönünk egymásnak, ne fájjon, ha megszólal.


Akik nem hiszik el, hogy nehéz, regisztráljanak lányként bármilyen szexpartnerkeresőre, és megértik mire gondolok. Attól még, hogy kapsz napi "ötezer" levelet, abból ötezer teljesen hulladék lesz.

A legtöbb férfi úgy áll hozzád, hogy egy riherongy, utolsó, undorító büdös kva vagy, mert nyitottabb vagy az átlagnál, és természetesen, mivel nyitott vagy, ővele is le akarsz feküdni. Mert hát az ilyen nők úgysem válogatnak. Ezt nem is kommentálnám.


Ennél "kreatívabb", amikor minden átmenet nélkül valaki küld a farkáról egy képet. Komment vagy kísérőszöveg nélkül. Erre szintén nehéz bármit is mondani.


Van aki ír levelet, de a soraiból, a képeiből, leszűröd, hogy az IQ szintje alig karcolja egy általános iskolásét, mindemellé ha udvariasan elutasítod, elküld a jó kva anyádba, mert vissza merted utasítani. Mert ahogy írtam, te nő aki csak szexet akarsz, már úgyis válogatás nélkül fogsz lefeküdni bárkivel...


Van aki értelmes levelet ír, és felcsillan benned a remény, de róluk záros határidőn belül kiderül, hogy

a) nős/barátnője van, ilyenekbe meg elvből nem megyek bele

b) másik országban lakik

c) csak egy éjszakás kalandot akar, és nem többet

d) gumi nélkül akarja (...?)

e) olyan igényei vannak, amiket nem akarsz teljesíteni, de ő ragaszkodik hozzá.


És amúgy a lehetetlen beszélgetések sora kb végtelen, a legkülönfélébb idióták találtak meg az idő alatt, amíg szexpartnert kerestem.


Végül összesen kettő azaz KETTŐ srác volt, akivel egy volt pár hónapos laza dolog, akiket teljesen más forrásból ismertem meg. Ez a kettő sem merítette ki álmaim netovábbját, mivel az egyik kissé kövér volt, a másik pedig egy kissé önző. Persze összességében célnak megfelelt, de számomra a végén az volt a konklúzió, hogy ennél még kapcsolatot is SOKKAL könnyebb találni. Vagy semmiképp nem neten kell szexpartnert keresni.

2016. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

34:

Köszi a választ, ez tökéletesen összefoglalja a gondomat :)

2016. febr. 23. 21:08
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég két levelet kaptam, az egyik egy korban hozzám illő férfi volt (40+ vagyok), aki annyit írt, hogy "Szia puszikám!", a másik egy jóval fiatalabb srác, aki megkérdezte, hogy bőkezű vagyok-e. Valamiért egyik jelentkező sem keltette fel az érdeklődésemet.
2016. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
wow, nekem bejön az, hogy fel tudod törni mások facebookját, azért ez nem mindennapi dolog! Szerintem ne az ilyen oldalakon keresgélj, mert valószínűtlen, hogy hasonlóan okos emberekre lelsz
2016. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!