Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy a nőknek olyan könnyű szexpartnert találniuk?

Figyelt kérdés

Rengeteg idióta, bunkó férfi van, és iszonyat nehéz olyat találni, aki normális. Nah meg legtöbbször az is meghülyül egy idő után.

Szerintem baromira nem egyszerű.


2016. febr. 22. 14:29
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy férfi egy normális beszélgetésben, mint ez most, itt, KISANNNYÁM-nak szólít egy nőt, ott nagyobb bajok lehetnek, mint az, hogy 170 centi.
2016. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
20: Itt veled van baj, mint emberrel, nem a külsőddel, csak ráfogod. Alapból ez a stílus, csodálkozol, hogy senki se akar?
2016. febr. 22. 16:34
 23/37 anonim ***** válasza:
47%

Az ilyen kérdéseknél az a legnagyobb vicc, hogy akik a leginkább kardoskodnak, hogy márpedig úgy van, akkora önellentmondásokat írnak, hogy fáj nézni... :D


Kérdező:

"Miért hiszik azt, hogy a nőknek olyan könnyű szexpartnert találniuk?"

"Rengeteg idióta, bunkó férfi van, és iszonyat nehéz olyat találni, aki normális. Nah meg legtöbbször az is meghülyül egy idő után. "

Hány pasinál próbálkoztál? 10? 100? Mert, ha 100-ból nem találtál egy normális pasit sem, akkor nem velük van a probléma.


#10-es:

"valóban nincs normális férfi, aki beszélgetés után annak látszik arról is kiderül az ágyban hogy mekkora nulla vagy perverz"

Igen, a férfiak ezen a 2 szélső értéken mozognak... Ne vicceljünk már. 32 évesen hány férfival voltál, hogy ennyire rosszul válogattál?


Ééés a kérdésre is a válasz: Igen, egy nőnek általában könnyebb szexpartnert találni. Aki pedig a szexpartnerséget keveri a komolyabb kapcsolattal, az mit vár? Egy szexpartner nem fog rohanni minden egyes bajnál, nem fog feltétlenül mindig őszinte lenni és hasonlók. Ha ezt akarjátok, akkor nem szexpartnert kerestek, hanem párkapcsolatot.

Egy szexpartner általában legfőképp szexet akar. Esetleg még törődést és jó baráti beszélgetéseket. De ezeket nem árt a másik féllel 10 perc után letisztázni, ha már manapság a legtöbb egyén emberismerete közelít a 0-hoz.

Azt meg nézd meg, hogy hányan írtak csak azért a kérdésedhez, mert hátha összejön a szex veled. Ha egy pasi írja ki ugyanezt a kérdést, közel sem fognak ennyien írni. Na, akkor szerinted kinek a könnyebb?

2016. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Nem keverem össze a komoly kapcsolattal, azért mert elvárom, hogy normális legyen, még nem komoly kapcsolatot várok. Hanem pl. helyesírást, legyen IQ-ja, ne legyen 50 éves, meg ilyen dolgok.
2016. febr. 22. 18:00
 25/37 A kérdező kommentje:
Nem egy jól szopsz e levelet kaptam csak így kezdésnek, meg a de megb @sználak nem tüzel fel egy idegentől.
2016. febr. 22. 18:01
 26/37 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén: Ha most valaki írna egy normális levelet, akkor mennyire lennél kommunikatív? Ha kapnál az illetőről képet és nem lenne nyerő, hány perc után küldenéd el?

Régebben próbálkoztam az értelmes és összeszedett üzenetekkel neten és nem igazán jött be. Életem során egyetlen 2 lány volt, akire azt mondtam, hogy tényleg értékelik, ha az ember IQ-ja nem 50. Az összes többivel lehetett 1-2 témáról beszélgetni és ennyi.

Viszont a primitívebb, egyszerűbb üzenetekkel sokkal több csajt összelehet szedni. (Azért a dugjunk szint fölé kell lőni.) Szexre főleg.

Ha értelmes szexpartnert keresel, akkor ezt előre szögezd le. Fogalmam sincs, hol keresel, de ha pl. netes társkeresőn, akkor írd le az igényeket. Mindjárt nem annyian fognak írni és könnyebb lesz szűrni.

2016. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Hiába írom le az igényeimet, akkor is írnak, hátha alapon. És képzeld el, értékelem a normálisan megírt leveleket.
2016. febr. 22. 18:09
 28/37 anonim ***** válasza:

Rakj ki egy matekegyenletet, az már tényleg komoly szűrést jelent! :D Bár úgy meg elég sok helyes és jó kiállású srác fog kiesni, akik amúgy nem túl eszesek, de az ágyban simán lehetnek jók.

Kíváncsiságból este majd írok egy privátot.

2016. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy gondolom, csak az ellenkező nemmel. De egyetértek hogy rengeteg bunkó, primitív hülye van, de a nők sem olyan tiszták.. ezt te is be kell látnod.
2016. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

"aztán feltörtem a facebook oldalát,"


Arra nem gondoltál, hogy zsák a foltját?

2016. febr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!