Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy a nőknek olyan könnyű szexpartnert találniuk?

Figyelt kérdés

Rengeteg idióta, bunkó férfi van, és iszonyat nehéz olyat találni, aki normális. Nah meg legtöbbször az is meghülyül egy idő után.

Szerintem baromira nem egyszerű.


2016. febr. 22. 14:29
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
45%

8as vagyok

Ilyenkor haragszom ezen férfitársaimra, mert mi, normálisak járunk rosszul és takaríthatunk utánuk... Tényleg ilyen kevesen gondolkodunk úgy fiúk közül, hogy a nő az első? Meg a második, és a harmadik, talán ha ügyes vagyok a negyedik is.

És csak az nem szeret nyalni, aki öhm, hogyan mondjam politikailag korrektül.. Homár, igen ez lesz a jó szó.


Na mindegy, legalább titeket nem támadnak be bomba csajok letöltött képeit használó, elcseszett torzszülött csávók, akik csellel próbálnak képeket kérni mások lomposáról, hogy hozzáadhassák a bélyeggyűjteményhez... :D


24F

2016. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
4%

10!

En mondjuk alapbol nem kezenek veled es a hozzad hasonlokkal , ti ne is varjatok semmit ennyi nyafogas utan!

Az ilyen noknel meg a jobbkezem is nagyobb elvezetet nyujt...

2016. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 Secret184 ***** válasza:
100%
Engem mint érintettet az idegesít még különösen, hogy 25 éves szűz pasiként gyakorlatilag esélyem sincs találni senkit. Őszinteség párti vagyok teljes mértékig, de lassan azt gondolom jobb lenne inkább kamuznom ebben. Abba egy nő se gondol bele, hogy egy férfi is gondolkodhat úgy, hogy nem akárhogyan szeretné az első alkalmat. De egy férfi tuti, hogy lúzer, plusz amúgy is gáz, ha nem egyből lepedőakrobata. Néha olyan ez mint a munkakeresés. :D Nem azt mondom, hogy egy nőnek nagyon könnyű, de hogy könnyebb az biztos. Egy nő ha még nagyon maximalista a választott pasival akkor is talál valakit előbb-utóbb, férfiként pedig ha egészen leadja valaki az igényét, akkor esetleg talál is partnert.
2016. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

De akkor már ragadjuk meg a lehetőséget: aki szeretne egy normális sráccal szexkapcsolatot, az nyugodtan írhat :)

(igen, csak lányok írjanak, nem kell még egy homo tag, aki ajánlkozik, hogy higgyem el, hogy mennyivel jobb mint egy nő...)

Köszi, pacsi :)


24F

2016. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Mellesleg amit az előttem szólók leírtak nem feltétlenül nyavalygás, inkább csak ténymegállapítás. Sajnos ez a világ ilyen, én is világ életemben a becsületesség, egyenesség híve voltam, de rájöttem, hogy teljesen felesleges. Ahogy bunkó voltam és szemét tapadtak a csajok...nyilván lelki kielégülést egyik sem okozott de ilyen a mai világ..23 F
2016. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Szexpartnert találni nem nehéz a nőknek, hacsak nem extrém a kinézetük.

De kiszűrni, hogy ki az aki megfelel a Te igényeidnek, na az nehéz. Mert minden élőben derül ki.

2016. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Nah meg a legtöbb hazudik, volt olyan hogy találkoztam eggyel, a magasságára rátett egy 10 centit, aztán feltörtem a facebook oldalát, kiderült, hogy menyasszonya van pff. Aztán nekem sírt, hogy mióta nem szexelt és hogy ő nem tud csajozni.
2016. febr. 22. 16:09
 18/37 anonim ***** válasza:
26%

te jó ég...


csak tudod KISANNNYÁM, hogy ha pasi lennél, akkor megtapasztalnád azt, hogy esetleg a KUTYÁNAK SEM kellesz.


De nőként még erőszak árán sem lehetne erről semmilyen halvány képzetet sem kialakítani egy nőben sem.


Pasiként könnyen találhatod magad abban a helyzetben, hogy nem szexelhetsz, mert egy nő sem akar veled szexelni semmilyen formában.


Nálunk nem ugy van, mint a nőknél, hogy még az ocsmányabb nők is folyton és kéretlenül kapnak felajánlásokat önmaguknál kategoriákkal életképesebb és jobban kinéző férfi egyedektől.


Pasiként meg akkor dugsz ha a felső 20%-ba tartozol a férfi populáciot nézve (külsőt illetően, vagy anyagilag, intelligenciát tekintve, akármi)...


De mondjuk ha csak átlagos vagy, akkor marad az, hogy mindennap kidolgozzad a beledet, hogy aztán valami limlom nő széttegye neked.


Mindeközben átlag nőként meg akármikor szexelhetsz és még dolgoznod sem kell érte, hogy elfogadható szexet kapj. Ugyhogy amiért egy átlag pasi megkinlódik és hálás, azért te még elégedetlenkedsz.

2016. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos emberekkel volt szexkapcsolatom..
2016. febr. 22. 16:22
 20/37 anonim ***** válasza:
4%

teljesen átlagosakkal? Mit jelent az számodra?


Mert sok nőnél elvárás, hogy a pasi magas legyen, meg amolyan férfias küllemü.


na de én pl nem ilyen vagyok, mert állandoan lerondáznak elöbb utobb, 27 évesen elkérik a személyimeg, ja meg 170centi vagyok meg 60 kiló...na?


Átlag alatti ugye?

2016. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!