Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy a nőknek olyan könnyű szexpartnert találniuk?

Figyelt kérdés

Rengeteg idióta, bunkó férfi van, és iszonyat nehéz olyat találni, aki normális. Nah meg legtöbbször az is meghülyül egy idő után.

Szerintem baromira nem egyszerű.


2016. febr. 22. 14:29
1 2 3 4
 1/37 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
49%
Én azt hiszem, bármikor kaphatnak péniszt. Nem szexpartnert.
2016. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
Szexpartnert könnyű találni. Ha most beregisztrálok az eropoliszra, biztos, hogy egy órán belül találok farkat. Viszont olyan partnert találni, akivel szívesen le is feküdnék, pláne hosszú távú kapcsolatot is el tudok képzelni, baromi nehéz, és akkor még az is ott van, hogy vajon annak a férfinek pont én kellek-e.
2016. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Secret184 ***** válasza:
Nem sértésként, de a nők között is ugyanúgy vannak idióták. Csak egy férfinak jóval nehezebben mondanak nemet. Plusz sokkal nagyobb hátrány, ha szűz valaki, míg sok férfi viszont bukik a szűz lányokra. Még alkalmi partnert se könnyű találni, nemhogy állandót.
2016. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!

Azért a szexpartnert válasszuk már el az "idióta, bunkó" férfiaktól. Most akkor szexpartner kell vagy komoly párkapccsolat?

Szexpartnert pillanatok alatt találhatsz, komoly párkapcsolatot pedig esetleg csak hosszú évek után...

2016. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerű.


Mit lát az egyszeri férfi?

Ha egy nő kommentel, beregisztrál valahova egyből ugranak rá az ilyen olyan férfiak. Tehát csak rá kell bökni a jelentkezők közül egyre és gyakorlatilag órákon belül szexelhet.

Ezzel szemben ha egy férfi regisztrál be egy szexpartnerkeresőre mit fog látni két nap után? Hiába töltötte ki akár részletesen is az adatlapját, jó ha egy-két meleg ránézett, esetleg bepróbálkozott, bezzeg egy nőre utaló nicknév már elég a másik oldalon.


Azt pedig csak a nők tudják megerősíteni, hogy a fentiekben vázolt egyszerű úriember nem éppen jó alapanyag egy éjszakára sem, nem hogy hosszabb távra.

2016. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
4: Azért mert szexpartner még legyen normális...
2016. febr. 22. 14:47
 7/37 anonim ***** válasza:
34%

Mert ez igy is van!

Csak figyelem az itt kommentelo kisfiukat, szinte mindegyiknek all a farka, tehat eleg csak rairni barmelyikre es ha szimpi , mar dongethet is!

2016. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Valóban sokkal több férfi közül választhat egy lány, mivel a legtöbbször a férfiak kezdeményeznek, egy szexpartnerkereső oldalon meg boldog-boldogtalan ráír a bizonyos nőre, lesz, ami lesz, nem érzi égőnek annyira, mintha személyesen küldenéd el.

Így okkal feltételezzük mi fiúk, hogy nektek lányoknak ezerből kell választanotok a legmegfelelőbbet, míg minekünk tepernünk kell még azért a csajért is, aki igényeink alsó határát súrolja.


Nos, elhiszem, hogy a legtöbb jelentkeződ, aki rád ír, nem képes csak tőmondatokban fogalmazni, és előszeretettel könyvel el cicának a szekundum töredéke alatt, de csak akad a sok bunkó, tagbaszakadt zsoldos között egy-egy lovag is.


Én is szexpartnert keresek, de soha nem voltam tirpák egyik lánnyal sem. Most gondod el, hogy pédául egy ilyen fiúnak mennyire nehéz szexpartnert lelnie, aki mégcsak megbántani sem akar senkit...


De avval egyetértek, hogy minden jöttment paraszt nem lehet megfelelő a csak szexre sem. Válogasd meg a szexpartnereidet is nyugodtan, abban biztos lehetsz, hogy a fiú táborból több olyat találsz, aki nem ragaszkodik komoly kapcsolathoz a szex mellé... :)


24F

2016. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Köszi, az meg a másik, hogy amikor 0 helyesírással bunkón ír, és visszaírok neki, hogy kösz, de nem. Akkor meg fizetni akar, hiszen szerinte minden nőt meg lehet venni pfff
2016. febr. 22. 15:02
 10/37 anonim válasza:
94%

A férfiak azt hiszik a nőknek könnyű mert a férfiakból többszörös a jelentkező, de a kérdezőnek teljesen igaza van. 32 éves nőként nekem is van pár év tapasztalatom a szexpartnereket illetően és valóban nincs normális férfi, aki beszélgetés után annak látszik arról is kiderül az ágyban hogy mekkora nulla vagy perverz. Itt van néhány példa ami hirtelen eszembe jut:

-felesége/barátnője van de tagadja,

-csak szopatni és dugni akar de a kisujját sem mozdítja hogy nekem is jó legyen,

-nem hajlandó csókolózni és orál is csak gumiban lehet,

-azt hiszi az a normális a szexben ha az egyik fél 'pórul jár' vagyis nem elégül ki ezért inkább legyen ő aki kielégül,

-előjátékot nem ismeri,

-ráver egyet a fenekemre de volt olyan eset amikor a puncimra,

-anált akar pedig előre közlöm hogy én nem,

-megpróbál a számba élvezni mikor előre közlöm hogy nem

-fél perc alatt elélvez és utána közli hogy ő nem nyal mert ahhoz nem ért

-gumival nem hajlandó dugni

2016. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!