Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Parázok elmenni egy örömlányho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parázok elmenni egy örömlányhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretném végre kipróbálni a világ legjobb dolgának titulált dolgot. A gond az,hogy parázok elmenni. Nem tudom,hogy lennék képes ellazulni egy vadidegen nő előtt. Az sem mellékes,hogy tartok tőle,hogy valami megjegyzést tesz a nem éppen hatalmas nemi szervemre.

2015. dec. 27. 18:22
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/173 A kérdező kommentje:
Kétséges a kimenetel. Lehet, hogy jól érezném maga, de az sem kizárt, hogy csak ürességet éreznék. Ez utóbbi igen valószínű, mivel a Jóisten érzelmességgel vert meg.:S Szívesebben lennék érzelem nélküli, bunkó, aki csak dobálja a lányokat.
2016. febr. 7. 11:45
 102/173 anonim ***** válasza:

nyugi nem mond rosszat rad csak a pénzed kell neki

de megbizhatóhoz menj

némejik jobb mint egy baratnő

sok sikert

én is paráztam de már voltam soknál és hidd el semmi gond nem lesz

ha debrecwni vagy tudok ajánlani párat

2016. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/173 anonim ***** válasza:

Hát amit itt leírtál, az nem arra vall, hogy túlzottan érzelmes meg beleérző lennél..


milyen okot adtál? Már most leírtad, hoga megcsal, pedig még meg sem ismerkedtél vele... figyelni akarod, mert nem bízol benne... de amúgy törődni nem akarsz vele..

leginkább gumi őre van szükséged, az mindig nyitott, ha igényed támad, sosem csal meg és kedvedre birtokolhatod

2016. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/173 A kérdező kommentje:
Csak mert nem járok valakihez mindennap, már nem törődök vele? Hétvégén tudnék vele foglalkozni. Amúgy tényleg érzelmes vagyok, de nem foglak győzködni. Rossz passzban vagyok, ennyi.
2016. febr. 7. 11:55
 105/173 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit tartok tőle, hogy elhagy, ha rájön, hogy nem vagyok egy érdekes ember.
2016. febr. 7. 11:56
 106/173 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából elhinni, hogy bárki tudna engem szeretni. Leginkább ez zavar.
2016. febr. 7. 11:59
 107/173 anonim ***** válasza:

hát havi 1-2 alkalom az eléggé nemtörődömség


egyébként nyugi, nem azért fikázlak, mert rosszindulatú vagyok, vagy ilyesmi, azért megértelek én, csak egy kicsit.. szánalmas ez így


kezdetnek szerintem ne nőt/prostit keress, hanem pszichológust, ugyanis önmagaddal van problémád. Önmagadat sem tartod érdekesnek, vagy szerethetőnek (olyannak, akit nem csalna meg a barátnője).. hát ha Te sem tudod magad szeretni, más hogy tudna?! Előbb neked kell elhinned, hogy vagy valaki, majd utána más is el fogja hinni:)

És ezen egy profi k.u.r.v.a sem segítene, de még egy tényleg odaadó barátnő sem.. ezt előbb magadnak kell megoldanod, amiben egy pszichológus segíthet

És ezt tapasztalatból mondom, heti egy lélekbeszéd a bérletet is megéri, hidd el!

2016. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/173 A kérdező kommentje:
Egyelőre mondogatom magamnak, hogy szeretem magam, illetve, hogy rétékes ember vagyok. A pszichológus is jó ötlet. Csak ahhoz el kéne menni a háziorvoshoz, elmondani, mi a baj,aztán az beutal valahova, aztán megint mondhatom el az egészet. Magánrendelésre nincs pénzem.
2016. febr. 7. 12:05
 109/173 A kérdező kommentje:
Amint rá tudom magam venni, hogy pszichológushoz menjek, megteszem.
2016. febr. 7. 12:06
 110/173 anonim ***** válasza:

nem vagyok benne biztos, hogy háziorvos kell a TAJos pszichológushoz.. ennek néz utána, mert szerintem nem kell hozzá beutaló... vagy fene tudja

és igen, utána kell járni, energiát kell belefeccőlni... vagy odamenni a magánba és kiperkálni 6 rongyot óránként

ha Pesten laksz, vagy fel tudsz járni pestre, akkor tudok egy alapítványt, ahol rugalmasan kezelik a dolgot, és ha nagyon nem jön ki a fizetésedből, akkor 2ért is vállalják.. bár elsősorban munkanélkülieknek és diákoknak van ez az alternatíva

2016. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!