Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Parázok elmenni egy örömlányho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parázok elmenni egy örömlányhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretném végre kipróbálni a világ legjobb dolgának titulált dolgot. A gond az,hogy parázok elmenni. Nem tudom,hogy lennék képes ellazulni egy vadidegen nő előtt. Az sem mellékes,hogy tartok tőle,hogy valami megjegyzést tesz a nem éppen hatalmas nemi szervemre.

2015. dec. 27. 18:22
 131/173 A kérdező kommentje:
Nem is hallgatok. Kell a szexuális tapasztalat. Ha nem rendes párkapcsolatban, akkor pár alkalom az örömlánynál.
2016. febr. 9. 15:11
 132/173 anonim ***** válasza:

Te tudod

tudom, nehéz elképzeoned, de ha valaki szeret, nem zavarja, ha nem rutinból dugsz...

sőt, szerinted mi imponál jobban egy lánynak, ha megtudja, hogy ő az első, vagy ha megtudja, hogy pár utcai már volt előtte?


Egyébként nyugi, tudsz sz3xelni, szexelni mindenki tud, aki anatómiailag képes rá... ha belegondolsz, az ősember mérföldekkel hülyébb volt, mégsem okozott neki problémát.. ösztön..


de ha úgy gondolod bármi jobb lesz tőle, hát sok sikert.. ha annyi pénzed van..

2016. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/173 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok, így már indokolt az örömlány. Melyik lány nézné el, hogy szűz vagyok ennyi idősen?

Nincs most rá pénzem,de spórolok rá. szerintem minden pénzt megér, hogy emlékezetes és jó legyen az első. Az örömlánynál nem gáz, ha felsülök, mert soha többé nem látom. Egy barátnőnek meg másnap a szemébe kell nézni.:S

2016. febr. 9. 15:54
 134/173 anonim ***** válasza:
27%

"sőt, szerinted mi imponál jobban egy lánynak, ha megtudja, hogy ő az első, vagy ha megtudja, hogy pár utcai már volt előtte?"


Ne hülyítsd már ilyen jamzval szerencsétlent.

Egy 28 éves szüzet senki sem fog tolerálni.

2016. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/173 A kérdező kommentje:

Utolsó:

nem nyeltem be. Tudom, hogy tapasztalatot kell szereznem. Jelenleg csupán egy út van ehhez. Ha lesz barátnőm, majd kamuzok neki valamit. Nem esem abba a hibába, hogy elmondom a páromnak. Nem vagyok a saját magam ellensége.

2016. febr. 9. 16:20
 136/173 anonim ***** válasza:

de fura világban éltek, ahol egy ku.rvától több megértést vártok mint egy barátnőtől...

nojó, ti dolgotok, mindenesetre kétlem, hogy bármennyivel is előrébb lennél vele. Gyűjtsd a tapasztalatot meg a tapasztalati pontot, hátha szintet lépsz, de egy barátnő máson múlik..

pl annyira "emlékezetes és jó" lesz az első alkalom,hogy hazudnál miatta a barátnődnek..

nojó, tényleg enm az én dolgom, hagyjuk is:) majd írd le milyen volt, azért érdekel a sorod!:)

2016. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/173 A kérdező kommentje:

Nem mondanám magamnak rondának, elvileg vannak értékeim, mégis kétséges, hogy valaha lesz valakim. Így is nézhetjük.

Utolsó, te biztos lány vagy, neked könnyebb. Csak válogatnod kell az udvarlók közül.

2016. febr. 9. 18:46
 138/173 anonim ***** válasza:

:D férfi vagyok, alacsony, duci és szőrös és gyengénlátó.. de volt pár kapcsolatom.. nem sok, de volt.. és most is van, ráadásul ez már nem is olyan rövidke..


Nekem is voltak magammal való problémáim.. nehezemre esett, de elmentem pszichológushoz és rengeteget segített... azóta kettészarom a vélt határaimat és előbb próbálok dolgokat, mint véleményt mondok

A félelmeket Te hozod létre. A veszély a legtöbb esetben nem valós.

2016. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/173 A kérdező kommentje:
Szerencse kérdése. De a pszichológust megfontolom.
2016. febr. 9. 20:22
 140/173 anonim ***** válasza:

Nem szerencse kérdése

Befektetett energia, odafigyelés, emberismeret, szóhasználat, testbeszéd, tisztelet, és célok kérdése.

2016. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!