Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Parázok elmenni egy örömlányho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parázok elmenni egy örömlányhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretném végre kipróbálni a világ legjobb dolgának titulált dolgot. A gond az,hogy parázok elmenni. Nem tudom,hogy lennék képes ellazulni egy vadidegen nő előtt. Az sem mellékes,hogy tartok tőle,hogy valami megjegyzést tesz a nem éppen hatalmas nemi szervemre.

2015. dec. 27. 18:22
 151/173 A kérdező kommentje:
Lehet. Remélem, a következő életemben jobb lesz. Ezt az életet elszúrtam, ez van. Sz*r lapokkal nem lehet pókerjátszmát nyerni.
2016. febr. 9. 21:16
 152/173 anonim ***** válasza:

Ha a reinkarnációban hiszel, tudnod kell, hogy csak olyat kapsz, amit kiérdemelsz:D vagyis lehet most szívod előző életed hibáját, és ha most nem teljesítesz, a kövi csak szarabb lesz..


nem a szar lapokon múlik, te rá sem akarsz nézni a lapjaidra...


értem én, hogy szar, de ne próbáld hárítani.. nem arról van szó, hogy rosszat tettél és ezért szívsz, hanem arról, hogy semmit sem tettél.. önmagadért.. se..

2016. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/173 A kérdező kommentje:
A külsőn nem tudok javítani. Nincsenek millióim plasziktára. A belsőm még hagyján: kedves vagyok általában, előzékeny a nőkkel szemben, van néhány irányelvem, amikkel nem megyek sokra.
2016. febr. 9. 21:22
 154/173 anonim ***** válasza:
úgy gondolod a belsőd az megfelelő? azon nem kell változtatni?
2016. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/173 A kérdező kommentje:
A belsőm az nagyjából megfelelő. Kicsit félénk vagyok,azon nem tudom, hogy tudnék változtatni. Lehet, hogy ilyen a személyiségem, és ez állandó jelleg.
2016. febr. 9. 21:35
 156/173 A kérdező kommentje:
Sz*r lapokat kaptam, ez van.
2016. febr. 9. 21:36
 157/173 anonim ***** válasza:

pff

Oké, akkor szar lapokat kaptál, te nem tudsz semmin sem változtatni

mit vársz, mi fog történni? mi fog változást hozni az életedbe?

2016. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/173 A kérdező kommentje:
Felkeresek egy pszichológust, hátha. Legfeljebb nem tud segíteni, de legalább megpróbáltam.
2016. febr. 9. 21:40
 159/173 A kérdező kommentje:
Esetleg keresek egy duci lányt, párszor megdugom, aztán elhajítom, mint valami használt pzs-t.
2016. febr. 9. 21:42
 160/173 anonim ***** válasza:

hm.. előbbi hasznos lehet


a duci lány meggyalázásának mi haszna lenne a te szempontodból? mármint mit nyersz vele?

2016. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!