Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Parázok elmenni egy örömlányho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parázok elmenni egy örömlányhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretném végre kipróbálni a világ legjobb dolgának titulált dolgot. A gond az,hogy parázok elmenni. Nem tudom,hogy lennék képes ellazulni egy vadidegen nő előtt. Az sem mellékes,hogy tartok tőle,hogy valami megjegyzést tesz a nem éppen hatalmas nemi szervemre.

2015. dec. 27. 18:22
 141/173 A kérdező kommentje:
Na,persze. Nem vagyok jóképű, szóval pl a tisztelettel kitörölhetem.:S De egyébként megvalósítható az összes általad felsorolt. Kérdés, hogy mire megyek vele. Nem vagyok jóképű, nem tudok csak úgy utcán leszólítgatni embereket, nem tudok eljárni sehova.
2016. febr. 9. 20:49
 142/173 anonim ***** válasza:

Utcán leszólítani én sem.. Mindig ismerősökből, ismerős ismerőséből, közös csoportból került ki a barátnőm.

Én sem vagyok jóképű, de ez engem nem érdekel:D

2016. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/173 A kérdező kommentje:
Barátaim nincsenek, ismerőseimmel meg nem vagyok közeli viszony.
2016. febr. 9. 20:55
 144/173 anonim ***** válasza:

nolátod

ezen egy örömlány sem segíthet

ezen csak te segíthetsz

ideje, hogy kezdj valamit az életeddel.. gondolom én

2016. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/173 A kérdező kommentje:
Próbáltam,sokszor,nem jött össze. Nem vagyok nyitott személyiségű. ez van.
2016. febr. 9. 21:03
 146/173 anonim ***** válasza:
hát jó, nem erőszak a disznótor.
2016. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/173 A kérdező kommentje:
Ilyen vagyok. Ha szólnak hozzám,felelek, de hogy én bárkihez odamenjek jópofizni,az sosem ment. Legfeljebb ismerősökhöz. Ha lenne lehetőségem, mindent elkövetnék, hogy nagydumás,vagány férfi legyek. Sajnos minimális a mozgásterem.
2016. febr. 9. 21:08
 148/173 anonim ***** válasza:

na a-a

mi szab határt a mozgásterednek?

2016. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/173 A kérdező kommentje:
A személyiségem. Mindig csendes,félénk voltam. Béna a humorom is, így inkább nem poénkodok.
2016. febr. 9. 21:11
 150/173 anonim ***** válasza:

Nem vagy hatással önmagadra?

Urald az elméd, különben az fog uralni téged!


ha azt mondod a pénz szab határt mindennek, akkor ja, keresni kell az olcsó lehetőségeket..

ha azt mondod, hogy saját magad szabsz határt magadnak... az azt jelenti, hogy nem akarsz... nem? önmagadnak határt szabni..

2016. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!