Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 20 éves pasik tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 éves pasik tényleg nem kellenek a 30-as nőknek?

Figyelt kérdés

ezt nem hiszem el.

ha tetszik nekik,akkorse jönnének össze a fiatalabb sráccal? :)


2015. aug. 15. 19:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Tudod mit utolsó? Neked sose lesz idősebb csajod, mert egy kis görcs vagy :D Amint előadod ezt a stílust meg ezt a szöveget, mki faképnél hagy, mert te teljesen be vagy gőzölve, minden tényt, minden véleményt, tapasztalatot, amit itt mások megosztanak, személyes sértésnek veszel és kiborulsz, kiosztasz, megmagyarázol, kiokítasz, vagdalkozol.


Mondd, te normális vagy??

2015. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

nem sértődtem meg senkinek a válaszán! de értem én mirol beszélnek,punktum utolsó vàlaszoló

;) :)

2015. aug. 18. 11:22
 33/35 anonim ***** válasza:

31: Na, most aztán jól megmondtad! :DD Elárulnád, mégis miféle tényt hagytam figyelmen kívül? Aranybogaram, ha görcsnek nevezel valakit az nem érv, hanem nettó sértegetés! De ettől egyáltalán nem lesz igazad, csak magadat minősíted vele. Az a te bajod, hogy továbbra is azt képzeled, te pusztán korodnál fogva több vagy mint egy fiatalabb. Hogy neki kell megtiszteltetésnek éreznie, ha esetleg szóba állnak vele a "nagyok". Te szerinted ez vonzó bárkinek is?


Eléggé mellélőttél amúgy, két éve boldog párkapcsolatban élek egy 42 éves nővel. Rajta kívül nem egy és nem kettő nőm volt a 30-as és 40-es korosztályból, de ha te tényleg azt képzeled, hogy ez önmagában bármire is elég, akkor nagyon el vagy tévedve. Nagyon jól tudtunk működni azokkal, akik képesek voltak partnerként viszonyulni, azok viszont mindig is taszítottak, akik a vitás kérdéseket érvek helyett a korukra, illetve az ebből következőnek vélt tekintélyre való hivatkozással próbálták rendezni.

2015. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem értem miket zagyválsz összevissza :)

de inkább haggyuk,én nem mondtam semmi ilyesmit es nem haragudok senkire sem!!!! Na pá édes :) :) :)

2015. aug. 18. 17:49
 35/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, olvasd el a 31-es hozzászólást, és akkor talán megérted. Én arra reagáltam.
2015. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!