Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 20 éves pasik tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 éves pasik tényleg nem kellenek a 30-as nőknek?

Figyelt kérdés

ezt nem hiszem el.

ha tetszik nekik,akkorse jönnének össze a fiatalabb sráccal? :)


2015. aug. 15. 19:03
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Milyen hozzászólások ezek? o_O normálisan nem tud vki válaszolni!!! :-\
2015. aug. 16. 10:40
 22/35 anonim ***** válasza:

17-es


Nem azzal van a gond, h nem érdekel a munkája, a hobbija. Persze, érdekel. De vajon őt is érdekli az, h én már saját lakásra gyűjtenék, hogy én már családot szeretnék? Le tudna mondani a nyári fesztiválokról azért, hogy egy normálisabb albérletbe mehessünk? Vagy lecserélné a szeretet kocsiját egy olyanra, ami 2-3 év múlva egy családnak is elég nagy?


Tapasztalataim szerint a huszonévesek, akik épp csak frissen végeztek a sulival, még élvezni szeretnék a fizetésüket, nem rögtön ezerrel spórolni, hanem kicsit szórni a pénzt, költekezni, új embereket megismerni, új kapcsolatokat alakítani, utazni, világot látni és ez így van jól, én is ilyen voltam huszonévesen.

A 30-as éveimre ezeken túl vagyok, férjhez mentem, lakást vettünk, újítottunk, gyereket vállaltunk, mert most jött el az ideje ennek, de nem gondolom, h egy huszonéves fiatal pasi mellett ez gördülékenyen ment volna, hiszen ő még nem tart itt. Nem elvárható tőle, h ott tartson gondolkodásban, a terveket illetően, ahol én 10 évvel később tartok.

2015. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
9%

22: "Tapasztalataim szerint a huszonévesek,..."


Neked aztán marhára nagy tapasztalatod lehet, ha ilyen előítéletektől és általánosításoktól hemzsegő hozzászólást sikerült iderittyentened... Nem az a gond, hogy neked személy szerint nem tetszenek a fiatalabb pasik, vagy esetleg csak tartasz tőlük, hanem hogy mindezt elkezded megmagyarázni egy ilyen kesze-kusza ideológiával, miközben magadat érett felnőttként próbálod láttatni.

2015. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsónak igaza van. Lefogadom, kedves, érett 30-as hölgy, higy 20-on sőt 10-en évesen 30-as pasikkal dugattad magad, mert te már akkor us ezerszer érettebb voltál mint a kortársaid.

Megnéznékek amikor 40 évesen kétségbeesetten harcolsz az idő vasfoga ellen és azon óbégatsz, higy férjed kiscsajokat kezd el hajkurászni.

2015. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

"Utóbbi válasz pont az ellenkezőjét mutatja :-)

Ez nem egy érett férfi hanem egy gyerek dacos tiltakozása."


Ez pedig a saját kevélységed manifesztálódása. Kategorikusan kijelentesz valamit, ami egyébként sértő arra nézve, akiről állítasz. Miért csodálkozol, ha visszaszólnak? Egy általad elképzelt érett férfi is ugyanúgy kikérné magának, mert megköveteli a minimális tiszteletet. Te ezt nyilvánvalóan elmulasztottad és nincs annyi önkritikád, hogy ezt felismerd. Érett nőként, hozzáteszem.


Azt csak érintőlegesen jegyzem meg, hogy egyetlen hozzászólásban te perdöntő bizonyítékot vélsz felfedezni az egy teljes korcsoportról alkotott véleményedre.


Persze valahol megértelek, ilyen az ember, nem feltétlen tudunk különbséget tenni az önbizalom és az önteltség között.

2015. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Utolsó, te nem látod a dolgokat tisztán, de sebaj. Beszélgess el inkább magaddal. :-)


Az, hogy egy húsz éves srác egy harmincas évei végét taposó nőhöz képest gyerek, pedig nem sértés vagy tiszteletlenség. 38 fölött nyugodtan lehetne egy 20 éves gyerekem. (az, hogy az én gyerekem fiatalabb, most a kérdés szempontjából lényegtelen) Aki anya, az erről a korosztályról többnyire így gondolkodik. A gyerekem lehetne. Tovább megyek, én ezt a korosztályt (is) tanítom az iskolában.

És a gyerekem, a diákom éretlenebb, mint én? Igen. Nem helyes, ha ilyen korkülönbséget figyelmen kívül hagyunk. Nem szólok meg senkit az ellenkezőjéről, de én legyek a szemét, mert nem tudok eltekinteni a plusz 18 év élettapasztalatomtól? Ugyan már. Én nem sértegetni akartam senkit, de a tények makacs dolgok.

2015. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

23-as


Elmondod, hol vannak az előítéletek a hozzászólásomban?

2015. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

26-os


Beszélgessek el magammal, de azért válaszolsz? Lehetnél kreatívabb. Nem a katedrán vagy.


Nem tudsz különbséget tenni aközött, hogy valaki fiatalabb vagy gyerek? Csodálkozom, pedig tévedhetetlen 38 évesként illene ismerni az árnyalatnyi különbségeket. Vitán felüli, hogy egy 38 éves tapasztaltabb, mint egy 20 éves. Ettől azonban még nem lesz a másik gyerek.


Nyilvánvalóan nem sértésnek szántad, csak éppen sértés. A 38 év élettapasztalata ezt nem ölelte fel. Vagy éppen nem is érdekelt? Semmi gond, van még idő az önfejlesztésre.


Olyanról, hogy mi az a tapintat, mit hívunk ténynek, említést se teszek. Túl büszke vagy ahhoz, hogy meghalld.

2015. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Ne aggódj az én személyiségfejlesztésem miatt, jó úton halad az :-))

Neked meg úgy látom az érzékenységedet kell majd felszámolni. Mert az idősebb nők nem köntörfalaznak ám :-)


Gyereknek lenni pedig nem sértés hanem privilégium. Én is "gyerek" vagyok az ötvenes, hatvanas korosztály szemében. Ilyen az élet.

2015. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
27: Az egész hozzászólásod azokból táplálkozik, meg jó adag általánosítással. A huszonévesek ilyenek, ezt csinálják, ezt akarják, így gondolják. A harmincasok meg amúgy. Mindenki, egységesen, punktum. Egy jó adag kérdő mondattal indítasz, de valójában azok egytől egyig kijelentések. Azt írod magabiztosan, hogy "tapasztalatod szerint", de én a hozzászólásod alapján kétlem, hogy neked akár egy valós élményed is lenne a témában. A fölényeskedésed (vö. "ő még nem tart itt") meg már csak hab a tortán. Ne haragudj, de ezek nem egy bölcs ember gondolatai.
2015. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!