Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 20 éves pasik tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 éves pasik tényleg nem kellenek a 30-as nőknek?

Figyelt kérdés

ezt nem hiszem el.

ha tetszik nekik,akkorse jönnének össze a fiatalabb sráccal? :)


2015. aug. 15. 19:03
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%

Tehát a kérdező belezúgott egy 30 éves nőbe és nincs viszonozva. Minő kár...


20 évesen nem fiatalabb vagy, hanem GYEREK

2015. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Hogyne kellenének, teljesen mindegy az életkor. Az számít, hogy hogyan viselkedsz, hogy nézel ki. Az más kérdés, hogy ma a fiatal férfiak és lányok nem túl értelmesek, de én 17 évesen is kellettem a 28 éves nőknek, a kisugárzás a lényeg.
2015. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
37%

Menjetek a p...ba válaszolók. Ja egy 20 éves srác az gyerek, bezzeg ha egy 20 éves vagy még fiatalabb csaj rámászik egy 30-as vagy még idősebb faszira, az rendben van.

A poén az, hogy ezek a 30 éves nők bő egy évtized múlva kétségbeesetten kehatudnak majd éveket a korukból és igyekeznek úgy viselkedni mint ga 20 évesek lennének.

2015. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az itteni unalmas fapinàkkal,egy jóképű,fiatal pasi minden nőt beindit.
2015. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Senkire sem kell "rámászni". A nők nagy része a vele egykorú vagy idősebb pasikhoz vonzódik, társadalmilag is ez az elfogadott, bár engem ez a része nem érdekelne, egyszerűen nekem így jó.


Attól meg nem vagyok fap%na, hogy nem indulok be gyerekekre, bocs. Azt hiszem, szexuális téren lényegesen meredekebb dolgokat is megcsinálok mint az átlag, de ezt egy korban hozzám illő pasival teszem.

Amúgy 38 vagyok, nem látszom annyinak, de nem vagyok besózva hogy fiatalabbnak tűnjek, mert ez sem érdekel. Egy ilyen korú nőnek már kell legyen annyi önbizalma, hogy ne fiatalabbnak akarjon látszani hanem korának megfelelően szépnek.

Nem értem, miért baj az ha valaki nem követi a trendet és nem akarja Stiffler mamáját játszani egy kölyök mellett.

2015. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Hiába jóképű a srác, nem kezdenék vele kapcsolatot. Nem azért mert hülye, hanem azért, mert teljesen más életszakaszban jár épp, mint én. Mások a problémái. Neki épp egy vizsga, egy beadandó, nekem munkával kapcsolatos problémák vagy hogy épp gyereket szeretnék már.

Más jelent neki örömet is, más szórakozást élvez.


Nem jó, ha két ember ennyire máshol tart.

2015. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
16: Miért ne lenne jó? Ahogy ő érdeklődik a te munkád iránt, úgy te is érdeklődsz az ő tanulásai vagy épp munkája iránt. Nem kell ennyire beszűkülni. 30 vagyok, de 20 éves férfiként is ugyan azok érdekeltek nagyjából, mint ma, és 20 évesen is volt munkám. Vicces, hogy sokan annyira sztereotípiákkal dobálóznak. Én leginkább azt látom, hogy a férfiak érnek meg hamarabb, nem a nők. Én is 30+-os nővel tudom elképzelni, de találkoztam 20 évessel is, aki verte a legtöbb 30 közelit.
2015. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Vicces ezeket a válaszokat látni, mondjuk egyáltalán nem meglepő. 26 vagyok, a kor sosem érdekelt, volt dolgom bőven 30-as, 40-es nőkkel. A legkorlátoltabbak mindig azok voltak, akik magukat többnek képzelték pusztán amiatt, hogy idősebbek néhány évvel. Velük ne is foglalkozz! Nem érdemes. A kor csak egy szám, felnőtt, aktív emberek között nincs áthidalhatatlan különbség, a társadalmi osztálykülönbség sokkal többet nyom a latba ilyen téren, és sokkal inkább meg tudja keseríteni a kapcsolatot.
2015. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
9%
Anyád a gyerek.
2015. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Utóbbi válasz pont az ellenkezőjét mutatja :-)

Ez nem egy érett férfi hanem egy gyerek dacos tiltakozása.

2015. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!