Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 20 éves pasik tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 éves pasik tényleg nem kellenek a 30-as nőknek?

Figyelt kérdés

ezt nem hiszem el.

ha tetszik nekik,akkorse jönnének össze a fiatalabb sráccal? :)


2015. aug. 15. 19:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
63%

Amelyiknek van egy csepp esze, az nem kezd egy félig gyerekkel.

Kapcsolatot legalábbis semmiképp.

Szerencsédre nem mindnek van esze.

2015. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
de ha tetszik a félig gyerek vagy netán szerelmes lennél bele akkor mivan? :)
2015. aug. 15. 19:15
 3/35 anonim ***** válasza:
67%
Tetszik vagy sem, gyerek. Semmi élettapasztalat. Egy igazán jót beszélgetni sem lehet vele. Felnézni meg végképp nem tudok rá.
2015. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
de ha belevagy zúgva? :)
2015. aug. 15. 19:18
 5/35 anonim ***** válasza:
84%

Miért kérdezősrác, te bele tudnál zúgni egy 12-3 évesbe?

mert kb akkora az élettapasztalat és komolysági szint különbség közted, és a vágyott nők közt.

2015. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
nem tudnék beleszeretni,de az ertelmi szintem nem ostoba,mar bocs ;)
2015. aug. 15. 19:30
 7/35 LazyJones ***** válasza:
91%
Nem az értelmi szintről volt szó, hanem a tapasztalatról, életfelfogásról, hozzáállásról. 20 évesen tetszik vagy sem, gyerek vagy egy 30-as nőhöz képest. Ez van, fogadd el.
2015. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

de ha érzek iránta vmit?

es annak a nőnek nincs pasija e s ismerem?

2015. aug. 15. 19:38
 9/35 anonim ***** válasza:
79%

Bár nem vagyok még 30, csak 28, és amúgy is párkapcsolatban élek, de ha ez nem így lenne, alapból kezdenék inkább tőlem idősebb pasival, de ha úgy hozná az élet, hogy egy fiatalabb tetszene meg, akkor max. 24-25 év, ettől fiatalabbal semmiképpen nem kezdnék. Szóval ha 30 leszek, vagy afeletti, akkor meg pláne nem.

Teljesen más egy húszas pasi és egy harmincas nő felfogása, gondolkodása, felelősségérzete, élettapasztalata, szóval nem azt mondom, hogy egy 30-as nő ne bújhatna éppen ágyba egy 25-26 éves pasival, de túlságosan komoly kapcsolatra jövőképe nem hiszem, hogy lenne.

2015. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Én elég érett vagyok és csak idősebb nőkkel tudok kijönni. (24/f) A nálam fiatalabbak nagyon éretlenek. Persze 1-2 kivétel ritkán adódik de alapjába véve 25 és 35 közötti nő tud megfogni igazán és nem csak szexuálisan nyilván hanem belsőleg is. (megvan náluk az a fajta érettség, amelyre nekem szükségem van férfiként) (Persze ilyen korban sanszos hogy már a többség házas vagy komoly kapcsolatban van!)

Sőt egy elvált anyuka a kisgyermekével sem zavarna. :)


További szép napot!

2015. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!