Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők, Hölgyek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, Hölgyek meg mindenki! Mit tippeltek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyéni közvéleménykutatást akarok tartani!


Szóval, tegnap gondoltam egyet, es úgy döntöttem, hogy megpróbálom cáfolni a spontán ismerkedés sikertelenségét övező mítoszt a következő módon.


Veszek 100 szál rózsát (a szín mindegy) és az utcán leszólítok 100 random nőt. Életkor legyen mondjuk minimum 18 év (bár ezt kinézetre elég lesz besaccolni), és dokumentálom a reakciókat. Mindegyiktől meg fogom kérdezni, hogy hajlandó lenne-e velem meginni egy kólát/kv-t/pálinkát/bármit, vagy csak beszélni pár szót. Nyílván azt is elmagyarázom, hogy miről van szó.


Tippeljetek, hogy szerintetek a 100-ból hány igen/nem lesz. Elfogadják-e egyáltalán a rózsát, mik lesznek az alap reakciók, stb. Amint megvan az eredmény, ide le fogom írni.



2015. júl. 22. 13:11
1 2 3 4 5 6
 51/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Simán bevállalnám bármikor. :D


Igazából nagyon élveztem az egészet. Összességében legalább is igen. Persze voltak pillanatok, mikor legszivesebben sirtam volna :D

2015. júl. 28. 10:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!