Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők, Hölgyek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, Hölgyek meg mindenki! Mit tippeltek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyéni közvéleménykutatást akarok tartani!


Szóval, tegnap gondoltam egyet, es úgy döntöttem, hogy megpróbálom cáfolni a spontán ismerkedés sikertelenségét övező mítoszt a következő módon.


Veszek 100 szál rózsát (a szín mindegy) és az utcán leszólítok 100 random nőt. Életkor legyen mondjuk minimum 18 év (bár ezt kinézetre elég lesz besaccolni), és dokumentálom a reakciókat. Mindegyiktől meg fogom kérdezni, hogy hajlandó lenne-e velem meginni egy kólát/kv-t/pálinkát/bármit, vagy csak beszélni pár szót. Nyílván azt is elmagyarázom, hogy miről van szó.


Tippeljetek, hogy szerintetek a 100-ból hány igen/nem lesz. Elfogadják-e egyáltalán a rózsát, mik lesznek az alap reakciók, stb. Amint megvan az eredmény, ide le fogom írni.



2015. júl. 22. 13:11
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%
Ajj ez nagyon aranyos! En biztos meginnek veled vmit:)
2015. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik az ötlet! :) Az fontos, hogy ne az összes rózsa legyen nálad, hanem egyszerre csak EGY! (A többi egy letakart kosárban, vagy valami ilyesmi... tehát a lányok azt lássák, hogy az az adott szál CSAK az övék!)


Tippem:

100-ból mondjuk

60-70 fogadja el tőled

40-50 elegyedik veled beszélgetésbe

10-20 fogadja el a meghívást


Kíváncsi leszek a valós eredményre! :)

2015. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:

Szerintem a többség igent fog mondani a többiek meg vagy kapcsolatban élnek vagy nem tetszel nekik.

Szerintem kicsit kevesebb mint 70 igent és 30-40 nemet fogsz kapni.

2015. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Ahogy már írtam, a férfi tesztalany nyílván én leszek :D Egy tök átlagos, 32 éves pasi vagyok egyébként, kicsit sportos talán, de nem kifejezetten izmos vagy fitness model, sem pedig egy George Clooney sárm szobor. (Kérésre küldök fotót is, és nem csak nőknek, hanem pasiknak is, hogy ők is lássák, semmivel sem vagyok több vagy kevesebb, mint egy átlagos férfi).


Nagyon várom a tippeket, és ha ez a felmérés valamennyire sikeres lesz, akkor legközelebb megpróbálok nagyobb mintát lefedni. Több pasival, több rózsával (vagy anélkül), különböző helyzetekben, stb... Mivel nyílván 100 nő nem reprezentatív minta :D, de azért talán adhat egy alap képet a magyarországi nők alapvető reakciójáról.


Illetve leírhatjátok, hogy egyáltalán mi a véleményetek az egészről. Szívesen válaszolok bármilyen kérdésre.

2015. júl. 22. 13:20
 5/51 A kérdező kommentje:

Igen, nyílván egyidejüleg csak egy rózsa lesz nálam, egyébként elég fura lenne az egész helyzet. Nem is lenne hiteles.


Dokumentálni közel mindent akarok. :D Igenek/nemek száma. Egyáltalán elfogadják-e a virágot. Megállank-e egyáltalán? Kinek van kapcsolata jelenleg? Hányan hajlandóak beszélgetésbe elegyedni velem? Hányan fogadják el a meghívást egy italra vagy bármire? Természetesen feljegyzem az életkort is.


Eleve az érdekes kérdés, hogy hány kísérletből sikerül elpasszolni azt a 100 szál rózsát?

2015. júl. 22. 13:24
 6/51 A kérdező kommentje:
Jah, és a kommentek mellé írnátok egy kor/nem kombót ha kérhetem? jó lenne tudni, hogy itt elsősorban kiknek a véleményét látom. Köszönöm!
2015. júl. 22. 13:26
 7/51 aladar12 ***** válasza:

bár férfi vagyok, de én is tippelek.

100 lányból:

85 fogja elvenni

70 fog beszélgetésbe elegyedni veled (legalább annyiból, hogy miért adod, de kedves vagy stb)

25-30 fogadja el a meghívást.


mondjuk ezt persze úgy, hogy mind szingli.

2015. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:

nah ere kiváncsi leszek.


Attól függ, hogy tetszel-e majd nekik. Ha igen akkor 100-ból

85 elfog menni veled.

2015. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 aladar12 ***** válasza:
ja azt elfelejtettem odaírni, hogy arra számoltam, hogy te rendesen odamész, nem csak nyújtogatod, mint egy szórólapos
2015. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
8%

Na majd a doktotúr megmondja a tutit:

100 % on mért megoszlási viszonyszámokkal:

99 % elküld a fenébe

1 %-ról kiderül, hogy eredetileg férfi csak hát a sebészet... na de őt becserkészheted :P

2015. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!