Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ezen az oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ezen az oldalon mindenki így ráizgúlva Ariana Grandéra és Victoria Justicera?

Figyelt kérdés
Számtalan kérdésbe botlok bele velük kapcsolatban ezen az oldalon a szexualitás kategóriában... Pedig szerintem nem olyan nagy számok.

2015. júl. 3. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nahát, mert egy valaki állandóan írogatja ki, akkor aztán mindenki rá van izgulva.. tényleg.
2015. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És a válaszokat is egy valaki írogatja? (igaz azok megosztók)
2015. júl. 3. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Talán azért, mert jó csajok?
2015. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Jól néznek ki, nem kell ebbe többet belelátni.
2015. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én például azt sem tudom kik ők! :) És még ráadásul egy kérdésre sem emlékszem velük kapcsolatban! :)
2015. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

talán mert jól néznek ki?

[link]

[link]

2015. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"ráizgulva" rövid u

És azért vannak rájuk izgulva, mert szépek..

2015. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vannak rajongóik akik kérdeznek másoktól.Amúgy meg híresek.Nekem például Ariana a példaképem.És szeretnék minél többet megtudni róla.
2015. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Victoriát nem ismerem. De Ariana már az első pillanattól kezdve undort vált ki belőlem. Olyan unszimpatikus, beképzelt feje van.
2015. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!