Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők, Hölgyek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, Hölgyek meg mindenki! Mit tippeltek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyéni közvéleménykutatást akarok tartani!


Szóval, tegnap gondoltam egyet, es úgy döntöttem, hogy megpróbálom cáfolni a spontán ismerkedés sikertelenségét övező mítoszt a következő módon.


Veszek 100 szál rózsát (a szín mindegy) és az utcán leszólítok 100 random nőt. Életkor legyen mondjuk minimum 18 év (bár ezt kinézetre elég lesz besaccolni), és dokumentálom a reakciókat. Mindegyiktől meg fogom kérdezni, hogy hajlandó lenne-e velem meginni egy kólát/kv-t/pálinkát/bármit, vagy csak beszélni pár szót. Nyílván azt is elmagyarázom, hogy miről van szó.


Tippeljetek, hogy szerintetek a 100-ból hány igen/nem lesz. Elfogadják-e egyáltalán a rózsát, mik lesznek az alap reakciók, stb. Amint megvan az eredmény, ide le fogom írni.



2015. júl. 22. 13:11
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
küldd a képet :)
2015. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a kep, meghat kivancsi is vagyok:)
2015. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Küldtem a képeket.
2015. júl. 23. 10:05
 34/51 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is képet, most már kíváncsi lettem.
2015. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket mindenkitől, csakúgy, mint a privát megkereséseket.

Ma befejeztem a kis felmérést, elég tanulságos lett szerintem. Ma este összegzek mindent, összeszedem a gondolataimat, és holnap leírom az eredményt, meg talán egy-két érdekesebb sztorit is.


Szóval pop-cornt és kólát bekészíteni :D

2015. júl. 26. 17:07
 36/51 aladar12 ***** válasza:
kicsit hülyén érzem magam, hogy egy ilyen eredmény miatt izgulok, de nagyon kíváncsivá tettél. megvan a holnapi olvasnivalóm
2015. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

Na mikorra várhatjuk ma a kis beszámolódat?

Eskü,hogy már kíváncsi vagyok :D

2015. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Szerintem estefelé, vagy amint lesz ideje. Szal nyugi addig is. :P
2015. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Nah sziasztok!


Tegnap este összeszedtem a gondolataimat és átnéztem a jegyzeteket (igen, jegyzeteltem is - valamit vagy jól, vagy sehogy :D). Azt hiszem egy része az egésznek egy rakat szám lesz, de azért leírok pár érdekes dolgot is, hogy egy kicsit olvasmányosabb legyen.

(A gyengébb poénokért és esetleges szójátékokért, melyek fellelhetőségének oka a szellemi szerző kialvatlansága és fáradtsága, az író semminemű felelősséget nem vállal, valamint előre elnézést kér- Heyyy, a szerző.)


Akkor vágjunk is bele.


A 100 szál fehér rózsa kicsit több, mint 18 óra alatt talált új gazdákra. Szombaton egészen hajnal egyig kint rohad... khmmm.... kerestem, kutattam a csillogó szemű, elbűvölő hölgyek társaságát az utcákon. Majd egy kevés alvás után vasárnap folytattam a missziót.


Jah, jut eszembe! A statisztikában csak 99 szál rózsa szerepel. Ennek oka a 68 éves Csilla néni, akivel szombaton találkoztam. Mint kiderült születésnapja volt, így hát járt neki egy szál virág... meg egy kávé és francia krémes, amit az egyik közeli cukrászdában fogyasztottunk el, miközben kedélyesen elcsevegtünk a múlt nagy dolgairól. A hölgy iszonyat jó arc volt, rengeteget nevettem. :) Ezúton is csókoltatom Csilla nénit, és igaza volt, tényleg jobb úgy a fánk, ahogyan ő tanácsolta. (Igen, szoktam sütni, és akkor mi van?)


Szóval 99 szál rózsa. A ruházat baromi egyszerű. Farmer, póló, cipő - ennyi.


És akkor néhány szám:

178 nőt állítottam meg, vagy próbáltam megállítani, mire minden szál virág gazdát cserélt. Elképesztő dolgok is történtek, ezek közül egyet-kettőt meg is osztok veletek. Az életkorok teljesen változóak voltak.

Feltett szándékom volt, hogy 18 évtől felfelé próbálok meg célpontokat keresni, mivel nem lett volna jó, ha egy órával később apuka megjelenik a barátaival az utcán, hogy cipóra verje az arcom, amiért meg akarom rontani a lányát. Kicsit hazavágta volna a további kutatást egy összetört, vérző orr, meg a hiányzó fogak. Ennek ellenére sikerült belefutnom egy 15 éves lányba, aki kinézett vagy 25-nek. Csak egy fura megérzés miatt kérdeztem meg, hány éves... a virágot azért megtarthatta.


Ne de mostmár aztán tényleg:


99 szál rózsa - 178 nő

Ami azt jelenti, hogy 79 nő vagy meg sem állt, messzire elkerült, mint egy leprást, vagy megállt ugyan, de nem fogadta el a virágot mert, és most idézek: "Szánalmas vagy!", "Szar vicc.", "Bocs, de tőled nem szeretnék virágot.", "Utálom a fehér rózsát", "Nőj már fel", "Ettől még nem kerülsz a bugyimba" (és ez nem vicc) stb.

Persze volt olyan is, aki udvariasan elmondta, hogy már van pasija, barátja, férje, aranyhala, ezért köszöni szépen, de nem él a személyem adta lehetőséggel, majd mosolyogva továbbment.


A 99 nőből, aki elfogadta a virágot, 74 volt hajlandó szóba is elegyedni velem, 25-en csak felmarkolták a gazt és továblibbentek.

A beszélgetések többnyire rövidek voltak. Bemutatkozás, kötelező körök, és aztán a kérdés: Osztán jössz-é randizni csaje? Volt aki igent mondott, volt aki mosolyogva nemet. Előbbieket lásd később, az utóbbiaknak pedig elmondtam, hogy mi is történik pontosan, hiszen az ő szerepük a kutatás szempontjából véget ért. Volt pontosan 4 nő, aki ezután azt, mondta, hogy akkor mégis menjünk, igyunk meg valamit (ROFL, azért így már az ingyen pia kellett volna)... de persze nemet mondtam.

De a rekciókról azért pár szót. Hihetetlen, hogy a kezdeti, aranyos, lányos zavarból milyen sebességgel tudnak átalakulni az emberek a Titanic jéghegyévé.

Csak egy példa (ugyancsak idézem):

35 év körüli nő, kosztümben. Arra gondoltam, hogy üzleti körökben mozoghat, úgyhogy a stílusomat és a viselkedésemet is úgy változtattam meg, hogy számára esetleg megnyerő legyen, de még mindig saját magamt adhassam.

.....

- Nagyon szép ez a rózsa, de miért is kaptam?

- Kell különösebb indok ahhoz, hogy egy vonzó nő virágot kapjon egy férfitől? Akár a nyílt utcán is?

- Háááát, csak úgy nem adnak virágot valakinek. Én legalább is még nem kaptam csak úgy.

- Szerintem ez elég nagy gond. Kérlek ne értsd félre, ez a virág nem kötelez téged semmire. Ez csak egy virág, ami most sokkal jobb kezekben van, mint eddig.

- Oh köszönöm! ....... Ééééés, akkor most mi lesz? Mehetek is?

- Természetesen. Bár igazából, ha van pár szabad perced, szerettelek volna meghívni egy italra, vagy bármire, amihez kedved lenne. Nem is mennénk messzire (Mutattam a pont mellettünk, tőlünk kb. 10 méterre lévő, igényes kis kávézóra).

- De azt mondtad ez a virág nem kötelez semmire.

- Nem is. Nem kell elfogadnod a meghívást, ha nem szeretnéd.

- Pfffff, tudtam, hogy erre megy ki a dolog!


Majd sarkon fordult, és elviharzott... a virágot nyílván megtartotta.



Nem tudom, mennyi karaktert használhatok el egy hozzászólás alatt... szóval folyt köv.

Like ha tetszett, vagy valami :D

2015. júl. 27. 11:55
 40/51 A kérdező kommentje:

Nah akkor folyt....



A 74 nőből, aki hajlandó volt pár percet rám vesztegetni, 31 mondott igent a rögtönzött randira.

Ezeket a randikat megpróbáltam a lehető legrövidebbre fogni, hogy lássam kb. ennyi idő elég-e ahhoz, hogy a következő lépcsőfokra érjünk, azaz hajlandóak lennének-e megismételni a találkozót.

Igyekeztem mindig a legjobb formámat hozni (sziporkáztam waze), és megpróbáltam mindig a nő igényeihez igazítani a dolgokat, vagy épp meglepni őket. Bár a kliséket nem tudtam mindig elkerülni (egy ilyen kötött kutatásnál szerintem nem is nagyon lehet), de azért próbálkoztam.

Így esett meg, hogy volt akivel koktéloztunk, volt, akivel megettünk egy hotdogot, sétáltunk egy keveset, sakkoztunk az egyik kávézóban (ő ajénlotta, \o/), süteményeztünk, vattacukrot ettünk, stb. A beszélgetések is szerteágazóak voltak.

Volt, akivel kedélyesen elbeszélgettünk Rakmanyinov zongorajátékáról, vagy épp ellenkezőleg, volt, akivel Linkin Parkot énekeltünk.

Persze voltak borzalmas beszélgetések is. Például az egyik nő sírva fakadt a kávé felett, mert pont tegnap váltak el a férjével...


Külön kiemelném azt az 5 fiatal csajt, akik közül ez egyiket este 11 körül szólítottam le. Nem is vettem észre, hogy többen voltak. Odaléptem a lányhoz a virággal a kezemben, és a semmiből - mint a sakálok bakker - hirtelen ott termettek még 4-en. Nos, hát aki ismer az tudja, hogy nehezen jövök zavarba, most sem sikerült. :) Kicsit felpörgettem magam, és elkezdtünk beszélgetni. Mint kiderült, épp házibuliba tartottak, úgyhogy egy gyors ötlettől vezérelve felajánlotta, hogy egy darabon elkísérem őket. Jól jön a társaság, meg különben is én vagyok Batman, szóval ha meg kell őket védeni, meg izé, akkor milyen f@xa már, hogy épp arra jártam, nem?

Virágot csak az az egy lány kapott, mert szerintem elképesztő béna lett volna, ha hirtelen még a kezembe kerül 4 szál és mindenkinek jut. A virág nélküli lányok eléggé zokon is vették a dolgot. Rövidre fogva, mind az 5-en betoltunk egy gofrit, majd elköszöntünk, mert azért a világ végére nem akartam elkísérni őket. Az eredmény egy invitálás a buliba, sok-sok puszi és 3 telefonszám volt.


Szóval a 31 randi után így festett a kép:

- 19 nővel csak beszélgettünk (több-kevesebb sikerrel)

- 12 nő pedig benne lett volna egy második randiban is.

Azért azt hozzátenném, hogy volt olyan is, akit ott helyben vihettem volna a hotelbe, hogy kirakhassuk az új, 2000 darabos puzzle-t.


És akkor innen is egy kis érdekesség:

A 31 nőből, aki elfogadta a rögtönzött randit, csak 13 volt szingli! 9-en házasok, a többiek (9) párkapcsolatban vannak.

A 12 nőből, aki benne lett volna a második randiban, 3 házas, és 5-en vannak párkapcsolatban, tehát csak 4-en voltak szinglik.


Kor alapján egyébként 19 éves volt a legfiatabb, és 43 éves volt a legidősebb nő (legalább is ezek azok, akikről tudom, hány évesek voltak).


Akik kíváncsiak rá. Senkivel sem lesz második randi (sírjak vagy nevessek?). Minden beszélgetés, vagy randi végén elmagyaráztam mindenkinek, hogy miről is van szó. Megköszöntem a kellemes perceket (ha kellemesek voltak), majd elköszöntünk egymástól.

Volt, aki ennek hatására a legelső szemetesnél kidobta a rózsát a pics@ba.


Tehát ha csak a rózsák számát nézzük, és nem vesszük figyelembe azokat, akik szóba sem álltak jelentéktelenségemmel, akkor százalékban nagyjából így nézett ki:


- 100% elfogadja a rózsát (minden rózsa elment)

- 74% szóba állt velem pár mondat erejéig

- 31% hajlandó a rögtönzött, rövid randira

- 12% benne van a folytatásban is.


És most akkor mindenki döntse el maga, hogy ezek az arányok jók-e vagy sem. :)


Remélem érdekesre sikerült. Ha bárkinek, bármilyen kérdése van, csak hajrá - most azonnal leszögezném, hogy a dolgok anyagi oldalába nem vagyok hajlandó belemenni.



Peace!

2015. júl. 27. 12:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!