Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők, Hölgyek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, Hölgyek meg mindenki! Mit tippeltek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyéni közvéleménykutatást akarok tartani!


Szóval, tegnap gondoltam egyet, es úgy döntöttem, hogy megpróbálom cáfolni a spontán ismerkedés sikertelenségét övező mítoszt a következő módon.


Veszek 100 szál rózsát (a szín mindegy) és az utcán leszólítok 100 random nőt. Életkor legyen mondjuk minimum 18 év (bár ezt kinézetre elég lesz besaccolni), és dokumentálom a reakciókat. Mindegyiktől meg fogom kérdezni, hogy hajlandó lenne-e velem meginni egy kólát/kv-t/pálinkát/bármit, vagy csak beszélni pár szót. Nyílván azt is elmagyarázom, hogy miről van szó.


Tippeljetek, hogy szerintetek a 100-ból hány igen/nem lesz. Elfogadják-e egyáltalán a rózsát, mik lesznek az alap reakciók, stb. Amint megvan az eredmény, ide le fogom írni.



2015. júl. 22. 13:11
1 2 3 4 5 6
 41/51 aladar12 ***** válasza:

szerintem ezt át kéne számolnod és az összessel számolni akiknél próbálkoztál. mert az elején az is benne volt, hogy elfogadják-e a rózsát. mondjuk úgy sokkal csúnyább értékek jönnek ki. de legalább megmutattad, hogy 100-ból 12 benne van a második találkozásban is, csak próbálkozni kell.


és gratulálok, egyik legjobb kérdés(?) lett, amit eddig olvastam és te vagy a 2. akit megdicsérek. (az első valami olyasmi volt, hogy összefügg-e a maszturbálás a kopaszodással és ott utána kellett néznem a válasznak, mert érdekes volt)

2015. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

Nos, ugye a lényeg akkor sem változik, csak nagyobb lesz a minta:


178 nőből fogadja el 100 a rózsát (56%):

74 szóba áll velem - 41%

31 randizik - 17%

12 folytatná a randit - 6%


Azért számoltam csak a rózsákra, mert úgy könnyebb volt. Valamint akiknek nem sikerült rózsát adni, azokkal gyakorlatilag érdemi kapcsolatot sem sikerült kialakítani.

2015. júl. 27. 13:12
 43/51 anonim ***** válasza:

nagyon jó lett, és érdekes. Az azért megdöbbente számomra, hogy olyanok is belementek 2. randiba akik házasok !...


Képet tudnál küldeni ? kiváncsi vagyok hogy nézel ki.

2015. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Biztosan a szemeim miatt van! Tuti!


Nem vagyok naív és nem is voltak kétségeim affelől, hogy lesznek ilyenek. Igazából az arányok azok, amik megleptek.

2015. júl. 27. 15:02
 45/51 anonim ***** válasza:

Elég érdekesek voltak a reakciók, némelyik hozta a megszokott mentalitást úgy látom és sajnos.


De azért nem semmi volt ennyi idő alatt és sok emberrel ismerkedhettél meg igaz kis időre és remélem inkább a pozitívum maradt meg. :)


És látom a szint is írtad, hogy milyen lett végül a rózsa.

Tán így ezek alapján jobb választás volt, mintha vörös lett volna. :D

2015. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Ilyesmire számítottam, a magyar nők mentalitását elnézve. De azért az kemény, hogy házasok/párkapcsolatban élők elmennének 2. randira. Taps-Taps-Taps.
2015. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

Távol álljon tőlem, hogy elítéljem bármelyik nőt is.

Hogy szinglik voltak-e, avagy sem, nem releváns az egész szempontjól.

Nyílván mindegyik randi-elfogadás mögött álltak elfogadható indokok (még a nem szinglik esetében is).


A lényeg az, hogy tessék ismerkedni. Ha nekem ment, bárkinem megy. :)

2015. júl. 27. 15:38
 48/51 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt! Gratulálok Amúgy nem kell csodálkozni, a nők nagyon fontosak az érzelmek, ha ezt nem kapjak meg egy parkapcsalattol, akkor mellette keresnek mást, hidd el ha egy férfi raun egy nőre ő is keres mást, talán nálunk meg rosszabb az arany. Nem rég olvastam egy cikket az itteni metróban ( uk) hogy az egyik legnépszerűbb anonim társkereső az egy házas emberekre specializálódott weboldal. Lenne pár kérdésem, ha nem baj:). A 12 nőből hánynal érezted azt , hogy rendjében van belsoleg, s hany volt aki külsőleg illetve hánynal találkozott mindkettő? Másik mivel szex témában vagyunk, szerinted hány megkérdezett lett volna mar azonnal benne egy egy éjszakákba?
2015. júl. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

Szia!


Húha most egy kicsit megfogtál. Mivel a cél nem valójában a párkeresés volt, ezért a személyes szempontokat nem is nagyon vettem figyelembe.


Lássuk csak... A 12 nőből talán a többség nagyon kedves volt, 8 vagy 9 teljesen rendben volt a számomra mind fejben. Intelligensek voltak, humoruk is rendben és a gondolkodásmódjuk is egészségesnek tűnt (már amennyire meg tudtam ítélni ilyen rövid idő alatt). Talán 6-an lehettek, akiknek a külsejükben egyáltalán nem találtam semmi kifogásolhatót, 1 volt, akiről konkrétan nem tudtam levenni a szemem akkor sem, ha akartam :)


A vicces és leginkább elgondolkodtató az egészben, hogy ha egy kicsit több időt tudtam fordítani minden egyes nőre, aki érdeklődést mutatott, vagy akin láttam, hogy a vonzalom kölcsönös, akkor azt mondanám, hogy simán ágyba tudtam volna vinni 15 nőt.

Volt olyan, aki egyértelműen célozgatott (sőt, olyan is, aki konkrétan meg is mondta), hogy ő randit nem akar, de egy éjszakában benne lenne.

2015. júl. 28. 10:29
 50/51 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ügyes vagy! Elsőrangú pofa lehetsz, hogy egy ilyet bevállaltál. Le a kalappal! :)
2015. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!