Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők, Hölgyek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, Hölgyek meg mindenki! Mit tippeltek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyéni közvéleménykutatást akarok tartani!


Szóval, tegnap gondoltam egyet, es úgy döntöttem, hogy megpróbálom cáfolni a spontán ismerkedés sikertelenségét övező mítoszt a következő módon.


Veszek 100 szál rózsát (a szín mindegy) és az utcán leszólítok 100 random nőt. Életkor legyen mondjuk minimum 18 év (bár ezt kinézetre elég lesz besaccolni), és dokumentálom a reakciókat. Mindegyiktől meg fogom kérdezni, hogy hajlandó lenne-e velem meginni egy kólát/kv-t/pálinkát/bármit, vagy csak beszélni pár szót. Nyílván azt is elmagyarázom, hogy miről van szó.


Tippeljetek, hogy szerintetek a 100-ból hány igen/nem lesz. Elfogadják-e egyáltalán a rózsát, mik lesznek az alap reakciók, stb. Amint megvan az eredmény, ide le fogom írni.



2015. júl. 22. 13:11
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

A képeket küldöm hamarosan, csak most épp egy üzleti tárgyalásra rohanok és a telefonomról írok :D

Ahogy írtam, minden nőnek el fogom mondani a megfelelő pillanatban, hogy miről is van szó pontosan. Arra is meg fogom kérni őket, mondják el, hogy ha nem, akkor miért nem, ha igen, akkor miért igen.


A nagy eseményt egyébként most hétvégére tervezem. :) Külföldön élek jelenleg, pénteken utazom haza. Legkésőbb hétfőn jön az eredmény, ha még ugyancsak a hétvégén lesz erőm összesíteni.

2015. júl. 22. 14:33
 22/51 anonim ***** válasza:
Akkor én is írok, egy kis véleményt, s mindenkitől elnézést kerek a pesszimizmusom miatt. Először is ne vegyél max 20-25 rózsát kivétel abban az estben ha mindent oda akarod ajándékozni de arra nem hiszem elég lesz, egy nap. Én férfiként is azt gondolom bárki aki ad valamit, s nem var el érte semmit, az büdös. No free lunch. A nők méginkább gyanakvobbak szóval a megkérdezett nőkből kb a fele fog megállni egyáltalán egy másodpercre is, s lehet optimista voltam. Abból kb a felének lesz barátja. A maradék 25 nőből jó esetben max 10 fog elmenni. Módosító tenyezok: ha azt mondod , hogy legyen ez a kávé egy randi max 2. Másik, (bár mindenki szerint a szépség relatív,) de ha az inkább dekorativabb lányokhoz mész oda , akkor az arany szinten max 2. Ha dekoratív lányt ilyen módon hivsz randira az 1000bol egy vagyis, 0,1.
2015. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

Semmi gond. Jöhet a negatívum is. Érdekes látni az eltérő véleményeket.


Küldtem a fotót. Előre mondom, hogy rohadtul nem vagyok fotogén :D Nem mintha számítana egyébként.

2015. júl. 22. 15:24
 24/51 anonim ***** válasza:

100-70 elfogadja a virágot!

100-60 beszélget veled!

100-40 el megy veled egy üdítőre , kávéra stb.

100-10 megdönthető!

2015. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 pinkpancser ***** válasza:
26%
Mi van, ha mindegyik elfogadja? Mindegyikkel megiszol egy kólát/kávét/pálinkát... és a végén ki se jössz a wc-ről :)
2015. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
0%
Térjünk a realitásokra. 1 szál normális rózsa 600 Ft. Nincs több kérdésem... :D
2015. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

Hát, remélem nem mindegyik pálinkát akar inni :D

Egyébként meg a realitás talaján maradva azért azt erősen kétlem, hogy akkora sikerem legyen a nőknél ebben az esetben, hogy mindenki inni akarjon velem valamit. Nem egy Hugh Jackman akarja majd őket meghívni egy italra :D


26-os: Ha jól sejtem a dolog anyagi oldalára lennél kíváncsi. Természetesen számításba vettem azt is, de ez inkább csak legyen az én gondom. Ha 600 forintba kerül egy szál rózsa, akkor annyiba kerül. :)

2015. júl. 22. 16:18
 28/51 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem feltétlenül kell az egészet egyetlen nap alatt letudni. Gyanítom, nem is menne, de az sem jelent gondot, ha két nap alatt lesz meg.
2015. júl. 22. 16:19
 29/51 pinkpancser ***** válasza:
61%
Ha meg sok a 600 forint, akkor reggel körbejárod a parkokat és ahány szál összejött, aznap annyi csajnál próbálkozol :)
2015. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Kint nem tudsz benyomni valami meló helyre?
2015. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!